روح الله قهرمانی چابک در یوتیوب

  چاپ   27 , اردیبهشت , 1390 ساعت 10:17 ب.ظ  

اگر در یوتیوب روح الله قهرمانی چابک استاندار گیلان را جستجو کنید نتیجه جستجو برایتان جالب توجه خواهد بود . فیلمی می یابید که اینگونه آغاز می شود
خدمت برادر بزرگوار جناب آقای مهندس قهرمانی  ، سلام علیکم

همانطورکه میدانید زندگی در دوران ما دشواری های بسیاردارد. وبا انکه این عصر را عصر ارتباطات می نامند،با این وجود از بسیاری اتفاقات و کسان بی خبریم و به کاری با نام زندگی مشغول………”

این همان فیلمی است که در مراسم تودیع مهندس قهرمانی پخش شده بود و جمعی از هنرمندان گیلان آن را ساخته و از طرف مردم استان به او تقدیم کرده بودند . درپایان این فیلم هشت دقیقه ای  با اشاره به خدمات  و ویژگیهای مدیریتی استاندار سابق گیلان آمده :

“اینک که مقدر است از این سامان به خدمتگاهی دیگر هجرت کنید .صادقانه این مطالب را با شما در میان میگذاریم وبه رسم رعایت انصاف می گوئیم که قدر تلاشهایتان را دانستیم وبی تردید آن همه جدیت را در راه انجام وظایفتان از یاد نخواهیم برد.

شما اهل همین دیارید و بهتر از ما می دانید که گیلانی آیین فتوت و جوانمردی را از علی بن ابیطالب آموخته است و صد البته در مرام ارادتمندان مولا فراموش کردن خوبی ها و سجایای انسانهای شریف و سخت کوش امری محال است.اینک هربار که به مزارع چای صنایع و کارخانجات ،شالیزارها ،جنگل ها وطبیعت،دریا و کوهستان ،سواحل و رودخانه ها،پل های غیر همسطح در مر کز استان و  چهره شهرهای گیلان نگاه میکنیم یاد استانداری در ما زنده میشود که با بینشی عمیق و جامع به سرزمین مادری خویش خدمات فراوانی کرده است .

شما را به ایزد متعال میسپاریم و آرزومندیم درآینده ای نه چندان دور مردم گیلان باز به دیدارتان نائل آیند و از دانش و پشتکارتان بهره مند شوند.

                                    دوستداران همیشگی شما

                                    مردم گیلان  _ اسفند ۱۳۸۹
منبع/وب سايت گيلانيان

2 نظر برای “ روح الله قهرمانی چابک در یوتیوب ” ارسال شده است.
  1. دمت گرم ای ول داری به خدا این حرف دل هر گیلانی هیسه

  2. به امید روزی که دوباره مهندس عزیزما به استان برگردند و به سرزمین اجدادیشان خدمت کنند و به بلند ترین قله های پیشرفت و تعالی برسانندش. مدیر غیر بومی و وارداتی کاری برای ما نمی کند.

نظر بدهید