تهیه فیلم مستهجن از دو دختر نوجوان در باغ!

  چاپ   2 , مرداد , 1390 ساعت 2:14 ب.ظ  

خبر جنوب نوشت:

دو پسر جوان كه با تهیه فیلم مستهجن از دو دختر 15 ساله در یكی از شهرستان های فارس قصد ادامه این رابطه شوم را داشتند بازداشت و راهی زندان شدند.

 اواخر هفته گذشته دختر نوجوانی در حالی كه بسیار نگران و آشفته بود با مراجعه به دادسرای یكی از شهرستان های فارس مدعی شد كه دو جوان از وی و دوستش فیلم غیراخلاقی تهیه كرده و قصد انتشار آن را دارند.

با توجه به حساسیت موضوع پرونده ای تشكیل و دستورات لازم از سوی بازپرس برای مشخص شدن این مساله صادر شد.

در تحقیقات اولیه مشخص شد كه دو پسر جوان با ترفندی ماهرانه با دو دختر نوجوان دوست شده و علاوه بر آزار و اذیت آنها اقدام به تهیه فیلم مستهجن كرده و هر دو را تهدید می كنند كه اگر این رابطه ادامه ندهند فیلم را منتشر می كنند.

دختر فریب خورده در تحقیقات گفت: من و یكی از دوستانم مدتها بود زمانی كه به خانه می رفتیم متوجه می شدیم كه دو پسر در تعقیب ما هستند. یك روز تصمیم گرفتیم با آنها صحبت كنیم و ببنیم با ما چكار دارند.

وی ادامه داد: آن دو نفر مدعی شدند كه به ما علاقه دارند و هر طور شده بود هر دوی ما را فریب دادند. پس از ریختن طرح دوستی با آنها در ارتباط بودیم آنها مدعی بودند كه می خواهند ما را بهتر بشناسند. در این رفت و آمدها بود كه آن دو نفر از ما خواستند كه به یك باغ برویم. ابتدا مخالفت كردیم به همین دلیل آن دو جوان از ما ناراحت شدند.

دختر نوجوان ادامه داد: هر بار كه آن دو را می دیدیم از ما می خواستند كه به باغی برویم ما هم هربار به بهانه های مختلف زیر بار نمی رفتیم تا اینكه بالاخره با اصرار آنها قبول كردیم كه یك روز برای تفریح به باغ برویم. ابتدا هیچ مشكلی پیش نیامد اما ناگهان آنها هر دوی ما را با تهدید مورد آزار و اذیت قرار داده و از این اقدام خود فیلم تهیه كردند. هرچقدر التماس كردیم بی‌فایده بود.

پس از روشن شدن این موضوع ماموران تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری این دو جوان شیطان صفت آغاز كردند. از این رو تمام مسیرهایی كه امكان داشت آن دو تردد كنند تحت نظر گرفته شد، تا اینكه بار دیگر دختر فریب خورده با مراجعه به دادسرا مدعی شد كه آن دو نفر با آنها تماس گرفته و تهدید می كنند كه اگر این رابطه را ادامه ندهند فیلم را در سطح شهر پخش خواهند كرد.

از این رو تحقیقات گسترده‌ای در این رابطه انجام و در نهایت هر دو نفر دستگیر شدند. در بازرسی های انجام شده فیلم دو دختر فریب خورده نیز كشف شد. پس از آن دو پسر جوان برای بازجویی به دادسرا منتقل شدند. هر دو نفر در بازجویی‌ها به بزه ارتكابی اعتراف كرده و مدعی شدند كه با قصد و نیت قبلی دو دختر را به باغی برده و سپس مورد آزار و اذیت قرار داده و از این اقدام شیطانی خود فیلم غیراخلاقی تهیه كرده اند. با توجه به محرز بودن بزه ارتكابی از سوی هر دو نفر از سوی بازپرس پرونده برای آنها قرار بازداشت موقت صادر شد. گفتنی است این پرونده هم اكنون در دست بررسی است و متهمان در زندان به سر می برند.

نظر بدهید