بارش اولین برف پاییزی در املش و بروز مشکلات

  چاپ   14 , مهر , 1396 ساعت 11:52 ب.ظ  

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای املش گفت: با کاهش دما در شهرستان از دیشب بارش برف در مناطق کوهستانی ازجمله خصیل دشت، اربوداردشت، تماجان،کرف کش آغاز شده است.

ایرج رضایی افزود:گروه های راهداری املش از آغازین ساعات شروع بارش ها با آمادگی لازم و تجهیزات راهداری فعالیت خویش را آغاز و رانش راه روستایی گوشت پزان ازبخش رانکوه املش را باحضور به موقع مرتفع کردند. وی خاطرنشان کرد : با این حال دو واحد مسکونی در این روستا همچنان در معرض خطر قرار دارند.
وی ادامه داد:درصورت تخریب شدن این واحدها براثررانش زمین ،راه روستایی گوشت پزان بار دیگر مسدود خواهد شد.
رضایی با اشاره به اینکه تمام راههای شهرستان املش بازاست وتردددرآنهاجریان دارد افزود:سیلاب دو روزاخیر که همچنان ادامه دارد خسارتهایی به راههای روستایی ازجمله تخریب بخش هایی از راههای روستایی درشهرستان املش شده که نیروهای راهداری املش درحال بازدید از این نقاط و بررسی میزان خسارت وارده هستند که متعاقبا اعلام خواهد شد.
به گزارش ایرنا ، همچنین آب شرب مردم املش در اثر سیلاب قطع شد.
رئیس آبفای شهرستان املش گفت:براثرسیلاب دو روز گذشته و گل آلودشدن آب سفید آب و شبکه تصفیه آب طول لات رحیم آباد که تامین آب شرب مردم املش نیز از این این محل است تااطلاع ثانوی قطع می باشد.
ارسلان قربانی افزود:مسئوولان آبفای استان و نیروهای آبفار پیگیر و درحال رفع نقص درشبکه تصفیه خانه طول لات هستند و امیدواریم تا پایان امروز مشکل رفع شود.
شهرستان املش با2بخش مرکزی ورانکوه که دوسوم مساحت آن کوهستانی است در75کیلومتری شرق مرکزگیلان قرار دارد.
شهرستان املش،رودسر،بخش های کلاچای ورحیم آباد ازشبکه تصفیه آب طول لات برخوردارند.
منبع :خبرنگار ایرنا /جهانی

نظر بدهید