رئیس شورای شهر املش درمراسم معارفه شهردار:املش همواره مورد بی مهری قرار گرفته است، حقوق املش و املشی ها به درستی پرداخته نشده است

  چاپ   10 , آبان , 1396 ساعت 10:05 ب.ظ  

رئیس شورای  اسلامی شهر املش گفت: مسئولین استانی، حق نادیده گرفته شده املش را بما بازگردانند.

علی امیری اُمام رئیس شورای شهر املش در آئین معارفه شهردار جدید این شهر ضمن خیرمقدم از حضور تمام مهمانان در این مراسم ، اظهار داشت:پس از انتخابات جلسات مختلفی در خصوص تعیین شهردار برگزار شد که در نهایت جناب مهندس ناصر رنجبر نیاول مسئولیت شهرداری را برعهده گرفت.

 

وی با اشاره به زحمات بابک ریحانی شهردار سابق این شهر، تصریح کرد: شرایط و حواشی که در شهر وجود داشت تصمیم بر این شد شهرداری با سرپرست مدیریت شود که مهندس زارع پور باتوجه به تجربه ای که داشتند در طول این دو ماه خدمات شایانی را انجام دادند که نمی توان با لوح تقدیر و یک مراسم تجلیل از ایشان تشکر کرد.

 

رئیس شورای شهر املش ادامه داد: مدیریت جدید شهری به تعامل مسئولین شهری ، شهرستانی و استانی نیاز دارد و از تمام مسئولین می خواهیم تمام مسئولیت ها را بر عهده شهرداری نیاندازند، املش همواره مورد بی مهری قرار گرفته است، حقوق املش و املشی ها به درستی پرداخته نشده است، از مسئولین استانی استدعا داریم حق نادیده گرفته املش را بما بازگردانند.

 

امیری اُمام اذعان داشت:  امیدواریم در طی این چهارسال اقداماتی از سوی شورا و شهرداری صورت گیرد تا خاطره خوبی در اذهان شهروندان به یادگار بماند.

 

به گفته رئیس شورای شهر املش تلاش شد در آئین معارفه شهردار جدید دکتر عباسی نماینده شهرستان و جناب رهبری املش نماینده سابق حضور داشته باشند ولی این دو بزرگوار در تهران حضور داشتند./املش ما

نظر بدهید