شهردار املش در جلسه معارفه خود مطرح کرد؛ مدیریت شیشه ای را اعمال خواهم نمود/استخر زربیجار فرصت مناسب جهت جذب گردشگر/رسیدگی به پسماند و بازار روز

  چاپ   10 , آبان , 1396 ساعت 10:14 ب.ظ  

شهردار جدید املش نیز َضمن تشکر از حضور مهمانان گرامی گفت: خدا را شاکرم که این توفیق به من داده شد تا در خدمت مردم شهر املش بوده و در راستای احقاق حقوق شهروندی و مدیریت شهری ،توسعه و ابادانی شهر املش گام بردارم.
رنجبر اشاره ای به بیوگرافی خود نمود و گفت: از سال ۷۶ به عنوان شهردار شلمان به نیابت استانداری کار خود را آغاز نموده و بعدها با حضور در بخشداری و شهرداری سیاهکل کار خود را ادامه دادم.در طول این سالها بر اساس اصول و عقایدی که به انجام کارهای عمرانی با خرد جمعی داشتم سعی نمودن تا کارنامه خوبی را از خود به جای نهم.
وی افزود :نگاه من به شهرداری به عنوات یک نهاد مردمی است. شهرداری یک شرکت سهامی است و سهامداران ان مردم ،هیئت مدیره ان اعضای شورا و و مدیر عامل آن شهردار است.
شهردار جدید املش گفت: ۲۰۰ هزار مترمربع معابر اسفالت نشده و۱۰۰ هزار مترمربع معابر نیازمند روکش در شهر املش وجود دارد که اگر شهروندان که به عنوان رکن اصلی حمایت شهرداران هستد بخواهند، در اولین فرصت این مشکل حل خواهد شد.

رنجبر اظهار داشت:شهروندان به عنوان اولین و اساسی ترین سرمایه و منبع توسعه برای یک شهردار هستند و من این قول را میدهم در راستای توسعه و اهداف شهرداری و همچنین احیای قدمت تاریخی و کهن شهر املش گام بردارم.
وی در ادامه به زیبایی استخر زربیجار اشاره کرد و گفت: ایجاد مجتمع های گردشگری همچون استخر زربیجار از نعمت خدادادی است که میتوان در استای جذب گردشگر از ان بهره برد و جز برنامه ۴ ساله شهرداری است.
شهردار جدید املش در خصوص بحث پسماند گفت: متاسفانه شهر املش در این موضوع شرایط خوبی نداشته و طی همین چند روز کاری من تصمیم گرفته شد که اشغال در حاشیه رودخانه ریخته نشود که در این مسیر نیازمند حمایت همه مسئولین شهرستان است.
رنحبر شهردار جدید املش اصلاح وَضعیت بازار روز با بررسی دقیق و حداقل اسیب ها ،ایجاد پارک محلات و همچنین رسیدگی به کمربندی شهر را از دیگر موضوعات شهر املش برشمرد.
رنجبر ضمن قدرداتی از حضور اصحاب رسانه گفت: فضای مجازی برای مسئولان هم یک فرصت است هم تهدید،از اصحاب قلم میخواهم که ارتباط تنگاتنگی با شهرداری داشته و در راستای اطلاع رسانی ما را یاری رسانند.
وی در پایان سخنانش ضمن قدردانی از اعضای شورای شهر و دستگاههای امنیتی و سیاسی جهت انتخاب وی گفت: امیدوارم بتوانم در سایه خداوند منان و منویات رهبری و دولت تدبیر و امید در راستای توسعه و پیشرفت شهر املش و رضایت شهروندان گام بردارم.

 

 

 

 

 

نظر بدهید