•پیام تسلیت دکتر علی داوودی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت درگذشت مهندس محمدرضا رضایی

  چاپ   10 , آبان , 1396 ساعت 10:31 ب.ظ  

      

دکتر علی داودی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان به مناسبت در گذشت رئیس فقید اداره برق شهرستان لنگرود پیام تسلیتی صادر کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

” کُلُّ نَفْسٍ ذَآئِقَهُ الْمَوْتِ وَإِنَّمَا تُوَفَّوْنَ أُجُورَکُمْ یَوْمَ الْقِیَامَهِ فَمَن زُحْزِحَ عَنِ النَّارِ وَأُدْخِلَ الْجَنَّهَ فَقَدْ فَازَ وَما الْحَیَاهُ الدُّنْیَا إِلاَّ مَتَاعُ الْغُرُورِ.
مرگ پایان زندگی نیست، بلکه آغازی است برای پرواز مرغ جان بر گستره ملکوت و رجعتی به محضر حضرت دوست؛ به‌ویژه مرگ آنان که در زندگانی گام‌های بلندی برداشته‌اند و در خدمت به دیگران کوشیده‌اند.
در گذشت تاثیر انگیز مرد خدوم عشق و خدمت جناب آقای مهندس محمدرضا رضایی که عمر با برکتش را جز برای خدمت به مردم صرف نکرد تسلیت می‌گوییم. او که جامه زیبای خدمت رسانی را به دیبای جاوید آخرت بخشید و هیچ‌گاه از بذل داشته‌های خویش برای خدمت به دیگران دریغ نکرد.
بی دریغ فقدان این مرد توانا و نام آشنا برای شرکت توزیع برق استان رویدادی ناگوار است که جبران آن به آسانی میسر نخواهد شد.
ضمن ابراز همدردی با بازماندگان، دوستان و همکاران آن شادروان و تسلیت به جامعه توزیع برق کشور و استان گیلان، از پروردگار متعال می‌خواهم روح آن مرحوم را با اولیاء و اجداد مطهرش محشور و همجوار فرماید.
خدایا به لطف خویش، روحش را شاد و مقامش را در جوار قدسی درگاهت بلند مرتبه بفرما.

دکتر علی داودی
معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان

نظر بدهید