املش در روزی که گذشت

  چاپ   22 , آبان , 1396 ساعت 1:25 ب.ظ  

 

?مدیر جهاد کشاورزی املش گفت: 3 هزار و 870 شالیکار املشی امسال پس از برداشت برنج و جمع آوری کاه و کلش شالیزارهایشان 588 میلیون تومان درآمد کسب کردند.

?مجرمانی که قصد حفاری به قصد تحصیل اشیا عتیقه در یکی از روستاهای شهرستان املش را داشتند،به همت نیروهای پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی این شهرستان دستگیر شدند.

?امام جمعه موقت املش گفت:رئیس جمهور آمریکا برای خوشحالی عربستان سعودی نام خلیج فارس را جعل کرد.

?روابط عمومی شهرداری املش طی اطلاعیه ای نوشت: پروژه تفکیک زباله از مبداء شهرداری املش به بخش خصوصی سپرده می شود

?مراسمی به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص)؛شهادت امام حسن(ع)وشهادت امام رضا(ع) روزهای پنجشنبه و جمعه و شنبه مورخه ۲۵؛۲۶و۲۷آبان بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد فاطمه زهرا (س) ورکوره رانکوه املش برگزار می گردد.

?بمناسبت اربعین حسینی به همت اداره آموزش و پرورش املش و با حضور فرهنگیان بازنشسته و شاغل در املش مراسم عزاداری و دسته‌روی اربعین حسینی برگزار شد.

?فرماندار املش در چهارمین جلسه کارگروه پسماند این شهرستان گفت: پسماند به عنوان یکی از مهمترین مفاهیم چالشی کشور است لذا باید به عنوان یک فرصت و سرمایه دیده شود

?جمعی از اهالی روستا و دوستداران طبیعت بیش از 50 کیلوگرم زباله از روستای جیرگوابر بخش رانکوه املش را جمع کردند .

?همایش آشنایی با شرح وظایف اورژانس اجتماعی(۱۲۳) با محوریت آسیب های اجتماعی و آموزش به مشاورین مدیران ادارات، در محل سالن جلسات میرزا حبیب الله املشی فرمانداری برگزار شد.

?ناصر رنجبر نیاول در جلسه کارگروه پسماند شهرستان املش گفت: محل دپوی زباله ها در کیازنیک، فضای سبز می شود

?طبق دستور استاندار گیلان مبنی بر حضور مدیران استانی در سفر به شهرستانها؛ مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان بهمراه فرماندار املش از شهرک صنعتی رانکوه و لگموج بازدید کردند

?به گفته محمد دل آرام رئیس اداره راه و شهرسازی املش آسفالت یک کیلومتر از باقیمانده راه ارتباطی روستای توشه میان از بخش مرکزی املش با 200 میلیون تومان اعتبار از اوایل ماه جاری آغاز شده و تا پایان هفته به پایان می رسد.

نظر بدهید