املش در روزی که گذشت

  چاپ   22 , آبان , 1396 ساعت 1:25 ب.ظ  

 

🔸مدیر جهاد کشاورزی املش گفت: 3 هزار و 870 شالیکار املشی امسال پس از برداشت برنج و جمع آوری کاه و کلش شالیزارهایشان 588 میلیون تومان درآمد کسب کردند.

🔸مجرمانی که قصد حفاری به قصد تحصیل اشیا عتیقه در یکی از روستاهای شهرستان املش را داشتند،به همت نیروهای پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی این شهرستان دستگیر شدند.

🔸امام جمعه موقت املش گفت:رئیس جمهور آمریکا برای خوشحالی عربستان سعودی نام خلیج فارس را جعل کرد.

🔸روابط عمومی شهرداری املش طی اطلاعیه ای نوشت: پروژه تفکیک زباله از مبداء شهرداری املش به بخش خصوصی سپرده می شود

🔸مراسمی به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص)؛شهادت امام حسن(ع)وشهادت امام رضا(ع) روزهای پنجشنبه و جمعه و شنبه مورخه ۲۵؛۲۶و۲۷آبان بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد فاطمه زهرا (س) ورکوره رانکوه املش برگزار می گردد.

🔸بمناسبت اربعین حسینی به همت اداره آموزش و پرورش املش و با حضور فرهنگیان بازنشسته و شاغل در املش مراسم عزاداری و دسته‌روی اربعین حسینی برگزار شد.

🔸فرماندار املش در چهارمین جلسه کارگروه پسماند این شهرستان گفت: پسماند به عنوان یکی از مهمترین مفاهیم چالشی کشور است لذا باید به عنوان یک فرصت و سرمایه دیده شود

🔸جمعی از اهالی روستا و دوستداران طبیعت بیش از 50 کیلوگرم زباله از روستای جیرگوابر بخش رانکوه املش را جمع کردند .

🔸همایش آشنایی با شرح وظایف اورژانس اجتماعی(۱۲۳) با محوریت آسیب های اجتماعی و آموزش به مشاورین مدیران ادارات، در محل سالن جلسات میرزا حبیب الله املشی فرمانداری برگزار شد.

🔸ناصر رنجبر نیاول در جلسه کارگروه پسماند شهرستان املش گفت: محل دپوی زباله ها در کیازنیک، فضای سبز می شود

🔸طبق دستور استاندار گیلان مبنی بر حضور مدیران استانی در سفر به شهرستانها؛ مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان بهمراه فرماندار املش از شهرک صنعتی رانکوه و لگموج بازدید کردند

🔸به گفته محمد دل آرام رئیس اداره راه و شهرسازی املش آسفالت یک کیلومتر از باقیمانده راه ارتباطی روستای توشه میان از بخش مرکزی املش با 200 میلیون تومان اعتبار از اوایل ماه جاری آغاز شده و تا پایان هفته به پایان می رسد.

نظر بدهید