امام جمعه املش :منطقه نمونه گردشگری هلودشت و جنگل های اطراف آن باید به شهرستان املش برگردد

  چاپ   26 , آبان , 1396 ساعت 7:56 ب.ظ  

امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: جاده مستقل ییلاقات شهرستان املش از مسیر تابستان نشین از مطالبات مردم شهرستان املش است که باید هر چه سریع تر ادامه ی روند آن تحقق یابد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدصفری افزود: کمپینی در شهرستان املش تشکیل شده و طوماری تهیه و تنظیم شده و در حال جمع آوری امضاء مردمی است مبنی بر این که منطقه نمونه گردشگری هلودشت املش و جنگل های اطراف و حاشیه مسیر آن به املش برگردد و بنده بعنوان امام جمعه ی املش تا حصول نتیجه کوتاه نخواهم آمد.
امام جمعه املش با تأکید به شهروندان املشی و نماینده مردم و استاندار گیلان گفت: شهروندان املشی بر تعداد امضاء بر این طومار الاش بیشتر و نماینده مردم و استاندار گیلان هم برای تحقق این خواسته به حق مردم املش مبنی بر برگشت منطقه هلودشت و جنگل های اطراف آن به املش با تمام توان تلاش کنند.
امام جمعه املش ضمن تشکر و قدردانی از مردم املش بخاطر اهدا دو کامیون کالای مورد نیاز زلزله زدگان استان کرمانشاه و سپاه املش بخاطر جمع آوری و ارسال هدایای مردمی گفت: با توجه به ادامه روند کمک های شهروندان املشی سومین کامیون حامل کمک های شهروندان املشی هم در روزهای آینده اعزام می شود.
امام جمعه املش ضمن تسلیت به مردم ایران و به ویژه مردم زلزله زده ی استان کرمانشاه، از همت مردم ایران در ارسال کمک ها و حمایت های نقدی و غیرنقدی و از نیروهای مسلح و هلال احمر و بقیه بخاطر رفع نیازمندی های مردم زلزله زده تشکر و قدردانی کرد.
امام جمعه املش گفت: متأسفانه عده ای که مسئولیت و عضویت در ستاد بحران را داشتند نه تنها نتوانستند مرحمی باشند بلکه نمک پاش روی زخم زلزله زدگان استان کرمانشاه شدند و عده ای ناجوانمرد هم به دنبال غرض و مرض سیاسی کاری های خویش بودند.
امام جمعه املش با اشاره به هفته بسیج را که یادگار امام راحل(ره) و ضمن تبریک به همه ی بسیجیان، گفت: لباس بسیجی لباس مقدس سربازی آقا امام زمان(عج) است و امروز هنر بسیج و تفکر بسیجی را در عرصه نبرد با داعشی های غربی، عربی و صهیونیستی می بینیم که نتایج ارزشمندی برای جبهه مقاومت کسب شده است.
امام جمعه املش سالروز شهادت آقا امام رضا(ع) در سی ام صفر اشاره کرد و گفت: مأمون با هدف اغفال افکار عمومی و جامعه و علویان پیشنهاد ولایتعهدی را پس از دعوت به زور و از روی تهدید به آقا امام رضا(ع) مطرح کرد و سپس وی را با حیله و مکر به شهادت رساند.

نظر بدهید