برای اجرای سه پروژه عمرانی در شهر املش سه میلیارد ریال اعتبار به شهرداری املش تخصیص یافته است

  چاپ   8 , آذر , 1396 ساعت 10:49 ق.ظ  

شهردار املش در جمع خبرنگاران و مدیران فضای مجازی این شهر که در شهرداری املش برگزار شد؛ گفت: سه میلیارد ریال اعتبار از منابع مختلف اعتبارات کمیته برنامه ریزی این شهرستان برای اجرای زیرسازی و روکش آسفالت کمربندی و دو پارک تفریحی گردشگری گلستان و میرزاکوچک خان املش تخصیص یافته است.
مهندس رنجبر نیاول گفت: پروژه چهار خطه کردن بلوار مرحوم طالقانی املش معروف به کمر بندی که بخش اطاقور را به بخش مرکزی املش متصل و راه میان بُری برای ایاب ذهاب از اطاقور به رانکوه، رحیم آباد و کلاچای است و بیشتر مدارس دخترانه و پسرانه شهر املش اعم از ابتدایی و متوسطه اول و دوم در حاشیه ی آن واقع شده است.
رنجبر گفت: برای تکمیل پروژه چهار خطه کردن کمربندی املش شامل تعریض، زیرسازی، جدول گذاری، پیاده رو سازی، آسفالت و تأمین روشنایی آن از چهار راه کیازنیک تا چهار راه حاجی آباد به طول 3200 متر در مجموع به سی میلیارد ریال اعتبار نیاز است که امسال دو میلیارد و 600 میلیون ریال برای روکش آسفالت آن تخصیص یافته است.
شهردار املش گفت: برای بهسازی پارک گلستان و مرمت پارک میرزا کوچک خان مرکز شهر املش هر یک 200 میلیون ریال و در مجموع چهارصد میلیون ریال اعتبار تخصیص یافته است که در مرمت پارک میرزا کوچک خان که در محدوده بافت تاریخی شهر املش واقع شده و خود پارک هم قدیمی و مورد توجه شهروندان املشی است.
شهردار املش گفت: کار زیرسازی دو کوچه شهید رحیمی منتهی به روستای کنده سر و کوچه شورا منتهی به روستای نرکه توسط شهرداری املش با استفاده از امکانات شهرداری در یک ماه گذشته انجام شده و آسفالت آن بهعده اداره راه و شهرسازی گذاشته شده است.

نظر بدهید