امام جمعه املش :در نوع مدیریت و اداره ی ایستگاه آتش نشانی ملکوت در ییلاقات املش باید تجدیدنظر شود

  چاپ   18 , آذر , 1396 ساعت 11:42 ق.ظ  

محمدصفری امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه این هفته خویش با ابراز تأسف از واقعه ناگوار حریق چند شب قبل در روستای ییلاقی لرود در مناطق کوهستانی این شهرستان اتفاق افتاد که سه واحد مسکونی با اسباب و اثاثیه و شش واحد جایگاه دام در آتش سوخت و خسارت مالی زیادی برجای گذاشت که مایه تأسف و تأثر ما شد.
حجت الاسلام والمسلمین گفت: قبلاً (سال89) یک دستگاه خودروی آتش نشانی با دو راننده برای مناطق ییلاقی پیش بینی شده بود که هزینه های ایستگاه آتش نشانی و حقوق رانندگان را برعهده ی دهیاران ییلاقی گذاشته اند که در نوع مدیریت و اداره ی آن باید تجدید نظر شود و باید همچون پایگاه امداد و نجات کوهستان کجید با حمایت دولت و منابع دولتی اداره شود.
امام جمعه املش گفت: تنها مرکز خدمات بهداشتی درمانی دو دهستان مناطق ییلاقی بخش رانکوه شهرستان املش از داشتن یک آمبولانس پزشکی محروم است و این با شعار جلوگیری از مهاجرت روستائیان به مراکز شهرها بسیار منافات دارد روستائیانی که از حداقل آب شرب هم محرومند در حالی که باید از حداقل امکانات رفاهی برخوردار باشند.
امام جمعه املش گفت: برای رفع مشکلات مبتلابه ایستگاه آتش نشانی ییلاقات بخش رانکوه قبلاً به اتفاق فرماندار پیگیری کردیم ولی نتیجه نداد ولی این بار انتظار داریم که نماینده ی مردم و استاندار جدید گیلان برای آن چاره اندیشی اساسی نمایند.

نظر بدهید