بین ده تا چهل سانتیمتر برف در مناطق کوهستانی شهرستان املش بر زمین نشسته است

  چاپ   7 , بهمن , 1396 ساعت 8:14 ق.ظ  

فرمانداراملش  گفت: بارش برف که از عصر روز گذشته در مناطق کوهستانی املش آغاز شده و همچنان ادامه دارد که شدت آن نیمه شب و سحرگاه امروز بوده و میزان آن ده تا چهل سانتیمتر رسیده و از میزان شدت آن کاسته شده است.
محمودی گفت: دو اکیپ از مأموران راهداری در دو راهدارخانه مناطق کوهستانی این شهرستان از جمله خصیل دشت و ملکوت از قبل مستقر شده اند که در صورت نیاز با استفاده از تجهیزات راهداری اقدام به برف روبی و بازگشایی مسیر نمایند.
فرماندار املش خواست که از سفر غیرضرور به مناطق ییلاقی و بالعکس حداقل تا اواسط هفته پرهیز نمایند و در صورت عزیمت با خودروی  پُر از سوخت و مجهز به زنجیر چرخ و وسایل و لوازم مورد نیاز گرمایشی و گرم کننده حرکت کنند.
فرماندار املش گفت: یک تیم مجهز و آموزش دیده امداد و نجات هلال احمر شهرستان املش در پایگاه امداد و نجات کوهستان واقع در روستای ییلاقی کجید از بخش رانکوه و یک اکیپ از مأموران امور توزیع برق املش هم در مناطق کوهستانی این شهرستان مستقر شده اند.
فرماندار املش گفت: اجرا و برگزاری هرگونه برنامه های کوهنوردی و کوهپیمایی با مجوز و بدون مجوز قبلی در مناطق کوهستانی این شهرستان حداقل تا اواسط هفته با توجه به شرایط فعلی ممنوع است.
محمودی از همه ی شهروندان املشی خواست در مصرف سوخت از جمله گاز شهری و سایر مصارف انرژی، صرفه جویی نموده تا همه در همه جا از این موهبت الهی برخوردار و از آن محروم نشوند.

نظر بدهید