فرماندار املش در آئین بهره برداری از خانه های ورزشی در روستاهای بخش مرکزی و رانکوه :جوانان آینده سازان این مملکت هستند ما مسئولان وظیفه داریم همواره در کنار آنان باشیم

  چاپ   30 , تیر , 1397 ساعت 10:00 ق.ظ  

در بیست و هفتمین روز از تیرماه سال جاری سه واحد خانه ورزشی در روستاهای نرکه ، یوسف آباد کشکلایه از توابع بخش مرکزی و روستای جورگوابر از بخش رانکوه با حضور فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان و دیگر اعضاء کارگروه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به بهره برداری رسید.

 

یونس محمودی فرماندار شهرستان املش ضمن تقدیر و تشکر از اداره ورزش و جوانان، دهیاران و شوراهای این روستاها گفت : جوانان آینده سازان این مملکت هستند و ما مسئولان وظیفه داریم همواره کنار آنان باشیم و برای رسیدن به اهداف عالیه جوانان باید از نوجوانی و حتی کودکی تمام تسهیلات و لوازم مورد نیاز آنان را آماده نماییم و در اختیار جوانان قرار دهیم تا بتوانند آینده ای درخشان را برای خود رقم زنند.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان افزود : ما امیدواریم تسهیلات ورزشی را برای جوانان افزایش دهیم مسئولان و جوانان باید همواره در کنار یکدیگر باشند تا با دست در دست هم گذاشتن بتوانیم برای جوانان اقدامات شایسته انجام دهیم.

در ادامه اسدالله تاباری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: این ۳ واحد در مجموع با مبلغی بالغ بر ۷۵ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

سه دستگاه تنیس روی میز ، سه تخته بازی شطرنج پایه دار و سه دستگاه فوتبال دستی از جمله وسایل ورزشی جهت اوقات فراغت جوانان در این روستاها میباشد.

 

 

نظر بدهید