معاون فرماندار املش جلسه ستاد تنظیم بازار:بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد

  چاپ   21 , مرداد , 1397 ساعت 11:36 ق.ظ  

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان املش به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضای ستاد در سالن جهاد کشاورزی شهرستان  برگزار شد.

 

 

 

 در این نشست  حیدری نژاد ضمن تبریک روز خبر نگار گفت:بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تامین کالاهای اساسی مردم دارد و دستگاههای مسئول وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

 

وی با اشاره به رشد قیمت ها افزود: وضع موجود بازار ناشی از جو روانی است که دستگاههای نظارتی باید باهمکاری هم نظارت بیشتری را انجام دهند و مسئولان ذیربط شهرستان بابد تلاش کنندباعملکردخودفشارروحی وروانی را کنترل کرده و ارامش رابربازارحاکم نمایند.

 

معاون فرماندار تصریح کرد: کشور درشرایط خاصی قرار داردو دشمنان نظام جنگ اقتصادی را بر کشور تحمیل کردند اما باهماهنگی قواو اجرای منویات مقام معظم رهبری ملت ایران با همدلی و اتحاد  پیروز میدان خواهد بود.

 

حیدری نژاد بیان داشت: باتوجه به شرایط موجود بازار، هم عرضه کننده و هم مصرف کننده زمانی راضی خواهند بود که مشکلات آسیب شناسی شوند و واسطه هارامدیریت کنیم

 

وی ادامه داد:  ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشنهاد خود را در خصوص نرخ کرایه ناوگان حمل ونقل را به استان ارسال و پس از تائید نتیجه را اعلام خواهد کرد، شهرستان املش در این ایام میزبان گردشگران و هموطنان عزیز است پس باید خدماتی از قبیل بهداشت،تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها و کیفیت نان را مورد توجه بیشترقرار دهیم .

 

معاون فرماندار بیان داشت: گشت های مشترک با حضور اعضاء باید فعال تر شود و همه باید تلاش کنند ضمن ایجاد فضای ارام در بازار با متخلفین به صورت آنی برخورد شود تا اثر بخشی بیشتری داشته باشدد، خوشبختانه در شهرستان املش کمبودکالادرشبکه توزیع نداریم و مردم برای  تامین اقلام مورد نیاز خصوصا کالاهای اساسی نگرانی نداشته باشند.

 

وی در پایان با اشاره به  نقش مهم و کلیدی بازار در رابطه با تأمین نیاز مردم ، تامین به موقع کالاهای اساسی ،نظارت بر واحدهای صنفی و برخورد با متخلفین در اولویت ستاد تنظیم بازار شهرستان می باشد.

 

 

نظر بدهید