شهردار املش خبر داد:اجرای لوله‌گذاری و جمع‌آوری آب‌های سطحی شهر املش

  چاپ   5 , اسفند , 1397 ساعت 2:15 ب.ظ  
شهردار املش گفت::حدود۴۰۰متر لوله گذاری جهت دفع آبهای سطحی انجام شده است و ۲/۲کیلومتر نیز در دست اجرا می باشد تا آبهای سطحی سیلابها به رودخانه شلمانرود هدایت شود و این مشکل بطور ریشه ای حل شود.

ناصر رنجبر در جلسه ستاد بحران املش با بیان اینکه شهر املش باتوجه به موقعیت جغرافیایی که دارد همیشه در وقوع سیل و بحران دچار آبگرفتگی و مشکلاتی می شود افزود:بحث کمربندی املش یکی از مواردیست که شهرداری با مطالعاتی که انجام شده در مورد آن تمهیداتی اندیشیده شده است.

وی افزود:حدود۴۰۰متر لوله گذاری جهت دفع آبهای سطحی انجام شده است و ۲/۲کیلومتر نیز در دست اجرا می باشد تا آبهای سطحی سیلابها به رودخانه شلمانرود هدایت شود و این مشکل بطور ریشه ای حل شود.

شهردار املش درادامه به ۲ کیلومتر انهار درحوزه املش که حرایم آن به ۴و۶ متر می رسد و ۸۰درصد آن نیز رعایت نشده است اشاره داشت و گفت:با جذب اعتباراتی که با مدیریت بحران و بنیاد مسکن تعریف شده است تقاهم نامه ای نیز با شهرداری تدوین شود تا با همکاری و حمایت این نهادها طی دوره ۳ساله بحث حرایم را آزاد نماییم و در موقع سیلاب خانه هایی که درحریم نهر وجوددارند دچار بحران و سیل نشوند.

ناصر رنجبر همچنین ازوجود ۲ ماشین آتش نشانی فرسوده دراین شهرستان خبرداد و گفت:باتوجه به کوهستانی بودن منطقه املش و نیاز شهر به ماشین آتش نشانی شهرداری خواستار حمایت و کمک از مسوولین استان می باشد.

نظر بدهید