فرماندار شهرستان املش :اخلاقمداری و عملگرایی از مصادیق بارز مدیران موفق است

  چاپ   5 , شهریور , 1398 ساعت 7:05 ب.ظ  

فرمانداراملش در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران برتر این شهرستان به مناسبت هفته دولت در کانون معصومیه گفت : یکی از شاخصه های مهم و اساسی یک کارگزار التزام نظری وعملی به قاموس سیاسی و اجتماعی انقلاب اسلامی وتعبد وی به مبانی شرعی و دینی است .
دکتر محمودی افزود : وجه افتراق یک مدیر در نظام اسلامی با یک مدیر غربی و شرقی در مشروعیت و مقبولیت عامه آن است مدیریت ما منشعب و متاثر از رسالت امام ،معمار نظام و شهدایی چون شهید رجایی ووباهنر است که با شهادتشان خونبهای نظام و انقلاب را تثبیت و گرانسنگ کردند .
فرماندار املش خاطرنشان کرد : از مصادیق بارز یک مدیر اخلاقمداری در برخورد حسنه با ارباب رجوع وعملگرابودن در انعکاس و بازتاب رویکرد دولت در نظام اسلامی است .
دکتر محمودی با بیان اینکه مدیران به عنوان خلیفه الله فی الارض ،رسالت خدایی و الهی دارند تاکید کرد : مدیر باید قانون گرا و ضابطه مند باشد وگرنه دچار آنارشیسم سیاسی خواهد شد که باید خودش را اصلاح کند .
فرماندار املش اعلام کرد : اخلاقمدار بودن ،عملگرا بودن ،تعقل و تشرع داشتن ،خوش مشرب بودن ،انبساط داشتن ،همه را با یک چوب رها نکردن و فقیر و غنی را یک جوردیدن از صفات بارز مدیران موفق میباشد.
خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash


نظر بدهید