سرپرست فرمانداری املش:همه ما باید تلاش کنیم روحیه بسیجی را در خود تقویت نماییم

  چاپ   3 , آذر , 1398 ساعت 11:10 ق.ظ  

جلسه ستاد بزرگداشت هفته بسیج شهرستان املش ، به ریاست محمد رنجبر سرپرست فرمانداری و با حضور یحیی پور فرماندهی سپاه ناحیه املش و مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن میرزا حبیب الله املشی فرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، محمد رنجبر سرپرست فرمانداری املش در جلسه بزرگداشت هفته بسیج با بیان اینکه بسیج بدنه فعال ملّت است که هدف و آرمانش سربلندی و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است گفت: بسیج یک نهاد مردمی است که به هیچ حزب و گروهی تعلق و وابستگی نداشته و همواره مطیع محض ولایت فقیه است.

سرپرست فرمانداری املش گفت: بسیج  شجره طیّبه ای است که در دوران دفاع مقدس شهدای گرانقدری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و همواره آماده جانفشانی در راه انقلاب و آرمان های بلند آن است.

رنجـبر درادامه  ولایت پذیری  محض بسیج را یکی از شاخصه های اصلی سازمان مردمی  بسیج عنوان کرد و گفت: این شاخصه است که بسیج را به روز کرده است و مسیرش همواره مسیر ولایت است.

رنجبر همچنین با بیان اینکه اگر بسیجی در میدان نباشد ارزش های ما پاس داشته نخواهد شد  و تبلور پیدانخواهد کرد افزود: باید تلاش کنیم همه ما روحیه بسیجی را در خود تقویت نماییم.

وی در ادامه اظهار داشت: بسیج ظرفیتی است که همه مسوولین باید از این ظرفیت استفاده کنند و همکاری وهماهنگی خوبی را باید دراین عرصه با این نهاد مردمی شاهد باشیم.

رئیس شورای تأمین شهرستان  درادامه با اشاره به افزایش قیمت حامل های انرژی از سوی دولت گفت: مردم باید به  تصمیمات دولت و سران قوای سه گانه  بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری خوش بین باشند و نگران بالا رفتن کالا و ارزاق نباشند.

وی با بیان اینکه اگر ما مسوولین در زمان مشکلات و نگرانی ها درکنار مردم باشیم  مطمئن باشید مردم نیز همراهی خواهند کرد افزود: مردم ما صاحبان  اصلی انقلاب هستند و  برای زنده نگه داشتن  این انقلاب ،بهترین عزیزانشان را نثار کردند.

سرپرست فرمانداری املش در پایان به برگزاری انتخابات سالجاری که رخدادی بزرگ است پرداخت و افزود: انتخابات در کشور ما مظهر مردم سالاری دینی است و بزرگترین رویدادی است که تمام دنیا ما را بر اساس حضور و مشارکت مردم درعرصه های سیاسی ارزیابی می کنند لذا توصیه اکید بنده در این ارتباط اینست که همه دست اندرکاران باید نهایت  تلاش خود را جهت تحقق دوشعار کلیدی، مشارکت حداکثری مردم  در انتخابات و بی طرفی مسئولان با هرسلیقه و برداشتی در امور سیاسی مصروف داریم.

 

نظر بدهید