فرماندار املش در جلسه شورای اداری: تمام بستر های خدمت برای مردم در شهرستان املش فراهم است

  چاپ   1 , بهمن , 1398 ساعت 1:26 ب.ظ  

فرماندار املش گفت: تمام بستر های خدمت برای مردم در شهرستان املش فراهم است

محمد رنجبر در جلسه شورای اداری املش که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، با تاکید براینکه جلسات شورای اداری بطور مداوم و با حضور روسای ادارات برگزار خواهد شد و تلاش ما برایسنت تا از ظرفیت های شهرستان استفاده کنیم افزود:همچنین در نظر داریم در جلسه شورای اداری در هرفصلی یا دوره ای از افراد برجسته و شاخص شهرستان همچون دکتر محبوبی که از چهره های شاخص شهرستان هستند وهمچنین از کشاورزان شاخص ،ورزشکاران ، دانش آموزان و دانشجویان و …. تقدیروتجلیل بویژه بعمل آوریم.

 

وی همچنین با بیان اینکه شهرستان املش بدلیل موقعیتها وتوانمندی هایی که دارد جزء شهرستانهای برتر در استان گیلان است و میتوانددر جایگاه بالاتری قرار گیرد افزود:از همه ارگانهایی که توانستند از بدو ورود بنده فضایی آرام را در شهرستان املش درجهت بررسی مسائل ومشکلات ایجاد کنند تقدیر وتشکر ویژه مینمایم.

نماینده عالی دولت در ادامه به شهادت سردار سلیمانی و سقوط هواپیمای اکراینی پرداخت وگفت:سردار سلیمانی الگویی بود که به مرز اسطوره رسید و این نشان از پاکی ،صداقت و شخصت والای وی بود که با شهادتشان همه مردم حتی از دورترین نقاط کشور در فراقش به عزاداری پرداختند.وی اضافه کرد:اقتداری که سردار سلیمانی با شهادتش برای کشور ما به ارمغال آورد انشاا…که بتواندقلمرو اشغالگران و آمریکا را در مرزهای اسلامی کاهش دهد و به نوعی میتواند گفت که ما وامدار سردار سلیمانی هستیم و باید این فرهنگ را درآموزش و پرورش تبیین نماییم.

فرماندار املش همچنین افزود: از شهرداری و شورای اسلامی شهر املش که بلواری را بنام سردار سلیمانی نامگذاری کردند ویکی از شهرستان های پیشگام دراستان گیلان بودتقدیر وتشکر ویژه می نمایم.

وی در ادامه با بیان اینکه کسی که نتواند در شهرستان املش کارنامه موفقی ارائه دهد در هیچ شهر هم نخواهد توانست افزود: تمام بستر های خدمت برای مردم در شهرستان املش فراهم است وچه فرصتی بهتر از این که برای مردمی که فهیم مهمانواز هستند واستحقاق این خدمات رسانی را دارند ،تلاش کنیم.

 

رنجبر با تاکید براینکه مدیران باید در خصوص مشکلات مردم دغدغه داشته باشند و سرلوحه کار خود قراردهند اظهار داشت: رضایت بنده از عملکرد دستگاهها منوط به رضایتمتدی شهروندان ومردم است.وی همچنین برخی از عملکرد ادارات را شامل؛بررسی مسائل ومشکلات در مناطق بالادست و ییلاقات توسط بخشداری ودهیاریها و ادارات وتقدیر جهت بررسی مشکلات-تکریم ارباب رجوع – همکاری و ارتباط نزدیک مدیران ادارات با رسانه ها و ارائه گزارش و عملکردو ارزیابی ادارات توسط فرمانداری برشمرد و افزود:انتخابات بهترین روش و ابزاری است که انسان برای تعیین سرونوشت خودش از آن استفاده میکند و در کشور ماهم مستثنی نیست و مردمی ترین انتخابات در کشور ما برگزار می شود.

 

نماینده عالی دولت همچنین به دو رویداد  بزرگ راهپیمایی ۲۲بهمن و برگزاری انتخابات در اسفندماه سالجاری اشاره کرد و گفت:وظایف ما بعنوان رئیس اداره این است که حق نداریم از امکانات و ابزار دولتی جهت له وعلیه کاندیدایی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه وظیفه ما است انتخابات سالم ،درکمال آرامش و بدون جانبداری را برگزار نماییم وما میخواهیم که پیروز میدان مردم وملت باشند افزود: از کاندیدا ها میخواهیم که جهت تبلیغات خودشان از رسانه های گروهی،مطبوعات و فضاهای مجازی استفاده نمایند.

وی در خطاب به نامزدهای انتخاباتی گفت:مردم از تخریب کردن نامزدهای دیگر خوششان نمی آید.پس هنگام تبلیغات از سوابق،مدرک تحصیلی،برنامه ها واهداف وتوانمندی های خود بگویید.

فرماندار املش درادامه دهه فجر را مظهرانقلاب عنوان کرد و افزود:وظیفه ما است که اهدافی را که انقلاب ما برپایه آن شکل گرفته است و دستاوردهای آن را به منصه ظهور بگذاریم.

رنجبر در پایان کمک به مستمندان،بصدا در آمدن زنگ انقلاب ،گلباران مزار شهدا و… را ازدیگر برنامه ها وعلاوه برافتتاح پروژه های عام المنفعه برشمرد واقدامات انجام شده و در حال انجام شهرستان املش را ؛اختصاص ۱۵ میلیار تومان اعتبار جهت باز سازی پل های تخریب شده براثر سیل بویژه پل کشاورز رانکوه با پیگیری های نماینده محترم شهرستان -احداث زمین چمن مصنوعی خرشتم که مراحل اولیه کار انجام شده است- گاز رسانی به ۴ روستای پایین دست-حفر یک حلقه چاه در شهرستان عنوان کرد وگفت:مردم شهرستان املش استحقاق بیشتر از این خدمات را دارند و باید تلاش کنیم که این خومات بنحو شایسته انجام شود.

 

دراین جلسه، روسای ادارات جهادکشاورزی شهرستان املش وراهداری وحمل ونقل جاده ای املش گزارشی از عملکرد دستگاه خود ارائه دادند.

نظر بدهید