کمپین لغو تحریم‌های ایران به 100 هزار امضا رسید

  چاپ   7 , فروردین , 1399 ساعت 8:16 ق.ظ  

فراخوان اینترنتی «ضرورت لغو فوری تحریم های پزشکی علیه ایران» که همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشورمان آغاز شده بود، با حمایت های شایسته هموطنان خارج از کشور به زودی توانست به مرزهای حائز اهمیت یکصد هزار امضا برسد و یکی از موفقترین فراخوان های اینترنتی خارج از کشور و در حمایت از مردم مظلوم ایران را شکل دهد.

به گزارش عصرایران به نقل از شفقنا؛ این فراخوان امید دارد با افزایش فشار افکار عمومی بر نهادهای بین المللی، این سازمان ها و نهادها نیز آمریکا و اروپا را برای لغو یا کاهش تحریم ها تحت فشارواقعی بگذارند و نتایج مفیدی در حمایت از مردم ایران بدست آورند.

پس از این فراخوان، فراخوان های دیگری نیز در حمایت از لغو تحریم های ایران از سوی نهاد های مردم نهاد و سازمان های بین المللی دیگر نیز شکل گرفت.

در روزهای اخیر اعلام شد که کانال بانکی ویژه سوئیس فعال شده و روز سه شنبه، دبیر حقوق بشر سازمان ملل رسما خواهان بازنگری در تحریم ها علیه ایران شد، چرا که این تحریم ها مستقیما بر وضعیت بهداشت و درمان مردم در معرض یا آسیب دیده از کرونا تاثیر می گذارد. در انگلیس نیز یک فراخوان برای تقاضا از پارلمان این کشور در ضرورت لغو تحریم های ایران آغاز شد.

—————————————————

بیشتر بخوانید…

روحانی: در شرایط فراگیری کرونا همه تحریم‌ها باید برداشته شود(فیلم)

سازمان ملل خواستار توقف تحریم های ایران شد

نماینده ایران در سازمان ملل: ادامه تحریم بر مقابله ایران با کرونا تاثیر منفی دارد

سفیر ایران: دولت انگلیس اعلام کند که تحریم‌های آمریکا را رعایت نخواهد کرد

 

نظر بدهید