دیدارمسئولان  با خانواده شهید هادی بابایی در روستای کشمش املش 

  چاپ   5 , شهریور , 1399 ساعت 7:13 ق.ظ  

 

بمناسبت هفته دولت و گرامیداشت یادوخاطره شهدا ، هیئتی از مسئولین شهرستان املش با خانواده شهید هادی بابایی در روستای کشمش املش دیدارکردند.
به گزارش خبرنگارما حجت الاسلام و المسلمین صفری نماینده مردم شریف شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای ، سرهنگ یحیی پور فرمانده سپاه و مهندس رنجبر فرماندار املش از خانواده شهید والامقام هادی باباییدر منطقه ییلاقی کشمش شهرستان املش دیدار و دلجویی کردند .

در این دیدار مسئولین دیدار کننده ضمن تکریم از خانواده معظم شهید بابایی و تجدید میثاق با آرمان والای شهیدان بر تکریم و تجلیل از مادران شهدا که اسطوره های صبر و ایثار هستند تاکید کردند .

فرمانده سپاه ناحیه املش در حاشیه این دیدار گفت : مناسبتهای مختلف در کشور ما فرصت مغتنمی فراهم می کند که ما به دیدار خانواده معظم شهیدان برویم و از نفس گرم این گنجینه های ارزشمند توشه ای برای ادامه خدمت خود به مردم کسب نمائیم .
سرهنگ یحیی پور افزود : در این شرایط خاص که فاصله گذاری اجتماعی باعث شده است کمی از هم دور باشیم اما نباید ولی نعمتان خود را فراموش کنیم که هرچه داریم از همین خانواده های معظم شهداست ، آبرو و حثیت همه ی ما در گرو رضایت مندی آنان است

نظر بدهید