‍ بارقه های امید!

  چاپ   26 , دی , 1400 ساعت 10:05 ق.ظ  

‍ بارقه های امید!
درگفته ها وشنیده ها در برخی از پایگاه های خبری ، از دور جدید انتصابات در مجموعه مدیریتی استان گیلان خبرهای خوشی به گوش رسید که اگر این خبر محقق گردد باید در روزهای آینده منتظر خبرهای امیدوار کننده تری نیز بود!
دکتر مرتضی رضایی از رزمندگان دوران دفاع مقدس واز چهره های ارزشی استان و مهمتر از همه یکی ازپاک دست ترین مدیران وچهره های علمی استان است که پله های ترقی را بدون وابستگی حزبی و سیاسی طی نموده که کارنامه درخشانی در تربیت بدنی،آموزش وپرورش ودانشگاه پیام نور استان وکشوردارد!
خبر انتصاب قریب الوقوع وی در یکی ازمعاونت های استانداری گیلان به گوش رسید که اگر این مهم به وقوع پیوندد باید منتظر زدودن بساط بسیاری از رانتخواری ها ،ریخت وپاش ها ،جذب های بی ضابطه و…درمجموعه استانداری واستان بود!
هرچند هنوز این انتصاب قطعی نشده ،اما انتشار این خبر نعره عده ای فرصت طلب ورانتخوار که سالها در مجموعه های مدیریتی استان لانه کرده اند بلند شده وفریاد وامصیبتا سرمی دهند!
اما این دکتر رضایی که از دیرباز می شناسیم نمونه یک مدیریت جهادی وکارآمد است و تاسیس دانشگاه پیام نور رودسر در دوران مدیریت وی با کمترین امکانات آن روزگار ثمره تلاش ومجاهداتهای وی بوده است!
دکتر رضایی در دوره ای که ریاست تربیت بدنی شهرستان املش را نیز عهده دار بود شاهد تلاش چشمگیر وپویایی در ورزش این شهرستان بودیم و برگزاری مسابقات جام رمضان وفوتبال محلات از یادگارهای وی در این شهرستان است .
دکتر رضایی بدون وابستگی به فرد و جریان خاصی پل های ترقی ورشد را طی کرد ودر برهه ای نیز که ریاست دانشگاه پیام نور استان را عهده دار بود نشان داد که مرد میدان بود وبا پشتکار وپیگیری های خود به مجموعه دانشگاه پیام نور استان رونق بخشید و امروز توسعه بسیاری از فضاهای فیزیکی وارتقا وگسترش رشته های پیام نور مدیون ایشان است.
لذا پیشایش درصورت چنین انتصابی به ایشان تبریک عرض می نماییم وبرای ایشان در این سنگر جدیدآرزوی توفیق و خدمتگزاری هر بیشتر به مردم گیلان را داریم.
پایگاه خبری تحلیلی نیکان املش
@nikanamlash

نظر بدهید