فرماندار شهرستان املش :عملیات احداث منبع ۳  هزار  متر مکعبی آب شرب املش بزودی آغاز میشود

  چاپ   5 , شهریور , 1401 ساعت 9:34 ق.ظ  

فرماندار املش گفت : عملیات احداث منبع ۳هزار متر مکعبی آب شرب املش در منطقه پلامسانک با اختصاص ۷ میلیارد تومان بزودی در زمین اهدایی خیر ارجمند املشی آغاز خواهد شد .
مختار  رضایی قبل از ایراد خطبه های نماز جمعه، با تبریک فرارسیدن هفته دولت وگرامیدا شت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و آرزوی توفیق برای دولت سیزدهم عدالت و شجاعت را از ویژگیهای برجسته آن به جهت حضور میدانی و مدیریت جهادی اش ، عنوان کرد .
او پرداخت یارانه ۴۰۰ هزار تومانی به دهک های پایین جامعه ، فعال شدن کار خانه ها و واحدهای راکد برای ایجاد اشتغال، اجرای طرح مسکن ملی احداث ۴ میلیون خانه ، ساخت مسکن محرومان، تبیت قیمت محصولات کشاورزی ، پرداخت ۵۴ میلیارد تومان بدهی دولت قبلی به بانک مرکزی ، کنترل کرونا و برگشت رنگ بندی کرونایی کشور به رنگ آبی ، استفاده از واکسنهای داخلی ، دریافت پولهای بلوکه شده ایران از انگلستان و کره جنوبی ،حمایت از باز نشستگان، جراحی اقتصادی برای بهبود معیشت مردم، مقابله با خشکسالی و سفربه استانها و تخصیص اعتبارات میلیاردی را از شاخصه های دولت سیزدهم برشمرد.
فرماندار املش با بیان اینکه در حوزه شهرستان در هفته دولت امسال ۴۰پروژه با صرف اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد املش را اولین شهرستان استان با کمترین در صد جرم توصیف کرد و ساماندهی زباله ها ی روستایی و شهری ، رعایت پروتکلهای بهداشتی در تعامل با کادر درمانی، بازگشایی مدارس و برگزاری کنکور ، افزایش ۳۰ د رصدی  محصولات کشاورزی بویژه برنج ، حفر کرد ن و اندازی ۱۲ حلقه چاه و نصب ۳ دستگاه پمپاژ آب و چندین ترانس و چندین کیلو متر کابل خود نگهدار و تیر های برق جهت تامین آب کشاورزی و تقویت برق منازل را از مهمترین اقدامات صورت گرفته در شهرستان بیان کرد.
او گفت : امسال ۹ میلیارد تومان برای آبرسانی چاکرود توسط بسیج سازندگی در مناطق ییلاقی و دهستان ملکوت جهت تامین آب  شر ب  اختصاص یافته است با آغاز بکار سایت مجتمع آبرسانی حسین آباد خرشتم در آینده نزدیک ۱۳ روستای بخش مرکزی املش از آن مشروب خواهند شد.
در سالجاری ۹ میلیارد تومان برای احداث و مرمت راهها و ابنیه و پلها به راهداری شهرستان تعلق گرفت همچنین ۸۶۸ میلیارد ریال از سفر رئیس جمهور  به استان به شهرستان تخصیص یافت لذا اعتبارات عمرانی شهرستان در سالجاری ۴۵ میلیاردو ۲۰۰ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان است.
رضایی در پایان ضمن سپاسگزاری از همه مسئولان کشوری و استانی و شهرستانی در اجرای پروژه ها و اختصاص اعتبارات ، افتتاح پل کشاورز رانکوه .گاز رسانی به روستاهای کجید و دیماجانکش و کشمش و استخر سر و پشت دره لنگه، تقویت کابل خود نگهدار سر دهنه لردا سرا و افتتاح مسکن محرومان را از جمله پروژه های قابل بهره برداری در هفته دولت امسال نام برد.
خبرنگاروعکاس :رقیه نواییان
https://t.me/nikanamlash

نظر بدهید