اعلام آمادگی فدراسیون فوتبال برای راه اندازی شبکه تلویزیونی

  چاپ   6 , آبان , 1393 ساعت 1:06 ب.ظ  

رییس فدراسیون فوتبال برای راه اندازی شبکه تلویزیونی فوتبال زیر نظر صدا و سیما اعلام آمادگی کرد. 

«علی کفاشیان» روز سه شنبه در سفر به شهرکرد در گفت وگو با ایرنا در پاسخ به این سوال که آیا شبکه های ورزشی الجزیره و دبی اسپرت برای پخش مستقیم فوتبال ایران اعلام آمادگی کرده اند، افزود: این دو شبکه ورزشی خارجی برای پخش فوتبال ایران اعلام آمادگی کرده اند. اما سازمان صدا و سیما حضور این شبکه ها را غیرقانونی اعلام کرده است.

کفاشیان یادآور شد: فدراسیون فوتبال به صدا وسیما اعلام کرده است حاضر است شبکه فوتبال راه اندازی کند و خودش هزینه های این شبکه را پرداخت کند و هزینه های صدا و سیما و بودجه این سازمان را نیز بدهد.

وی گفت: فدراسیون فوتبال تاکید دارد، درآمدهای ناشی از پخش مسابقات باید در یک سبد قرار گیرد و بین این فدراسیون و صدا و سیما تقسیم شود و در این رابطه نیز برای پخش مستقیم، پیشنهادهای مختلفی داده شده است.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: در نهایت صدا و سیما پیشنهادی را قبول نکرده و پخش مستقیم لیگ فوتبال نزی در حال حاضر در بلاتکلیفی است.

به گفته وی، کنفدراسیون فوتبال آسیا بر دریافت حق پخش مسابقات تاکید دارد و باشگاه ها برای حرفه ای بودن باید ابزار لازم را در اختیار داشته باشند.

کفاشیان درباره کمک دولت به فدراسیون فوتبال نیز گفت: دولت تدبیر و امید از ورزش حمایت می کند و از سوی وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون کمک می شود.

وی درباره صحت و سقم، نامه ای تندی که دولت قبل برای برکناری وی صادر کرده است، نیز گفت: هیچ کس با ما خوب نیست اما از وجود این نامه بی خبرم.

رییس فدراسیون فوتبال در پایان در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص برکناری وینگادا از تیم فوتبال امید نیز گفت: هنوز برای برکناری سرمربی تیم امید تصمیمی گرفته نشده است، اما کمیته توسعه فنی فدراسیون از وینگادا راضی نیست.

کفاشیان، درباره اعمال ماده شش اساسنامه برای برکناری نبی از دبیرکلی فدراسیون و آیت اللهی از کمیته فنی و توسعه نیز یادآور شد: در این باره پیشنهادهای شده و حتی برای برکناری بنده نیز پیشنهادی شده است و هر کسی آمده روزی باید برود.

علی کفاشیان در سفر به شهرکرد با استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار می کند و در مجمع هیات فوتبال استان حضور می یابد.

 

نظر بدهید