چرا رهبری املشی؟

  چاپ   2 , آذر , 1390 ساعت 8:06 ق.ظ  

سیاست یک چهره ژانوسی است مثل همه جنبه های زندگی عمیق ترین رزائل همراه با والاترین فضائل انسانی را توامان دارد .گاه دانی است بیش از انچه بیندیشی وگاه چنان عالی است که در تصور فردی انسان نمی گنجد.جالب این است که سرشت سیاست تنازع است و تصادف .در صحنه بر اشوب سیاست یکباره دست تصادف تو را از اوج والای به حضیض ذلت برتاب میکند و از اوج ذلت به قله فضیلت .به ظاهر همه چیز از تصمیمات کوچک اغاز میشود.سیاست میدان بزرگ خیر و سر نوشت عمومی است .جای که افراد و مسئله های کوچک انها در حیات کلی جماعت ذوب شده و امری بزرگ را افریده است کردارها خوب یا بد صدها هزار بار بزرگ تر میشوند.انجاست که کردارهای خوب به یک حماسه انسانی بزرگ تبدیل میشوند.اما چه عملکردیست که یک انسان را چنان محبوب و مقبول مردم میشود.
محمد مهدی  رهبری املشی در طول 16 سال نمایندگی مردم چگونه عمل کرده است که امروز حجم در خواست هااز طرف دوستان و حتی مخالفان سابق او چنان است که او را وادار کرده اند که دوباره به عرصه خدمتگزاری ملت برگردد.این سوالی است که امروز در ذهن هر انسانی تداعی میشود.مردم هم میدانند که با حضور ایشان نه تمام مشکلاتشان حل میشود ونه شهرستان به یک مدینه فاضله تبدیل خواهد شد.
اما یقین دارند رهبری املشی اهل معامله نیست اهل امتیاز دادن به اطرافیان خود نیست بلکه در دوران حضورش بیشترین آسیب را اطرافیانش خواهند دید.مردم یقین دارند رهبری نه حب مقام دارد و نه جاه و مقام مردم یقین دارند که اگررهبری در کنارشان باشد صداقت و روحیه کار بی منت دوباره به فضای شهرستان باز خواهد گشت .مدل رفتار انتخاباتی او در طول سنوات گذشته ثابت کرده است که نه از ابزار دروغ و تهمت استفاده میکند نه پول و قدرت بلکه او صادقانه به میدان خواهد امد نه حنجره میخرد و نه رسانه نه آدم اجیر میکند و نه انسانها را چنان کوچک میبیند که بخواهد خدای ناکرده غیر از واقعیت به آنها چیزی بگوید.این رمز ماندگاری رهبری و رهبری هاست .خبر غرور افرین حضور دوباره اش چنان شور و نشاطی ایجاد کرده که آگاهان پیشبینی حضور حد اکثری و کم نظیر سطح مشارکت در شهرستان را دارند .قطعا با حضور ایشان یک بار دیگر درهای توسعه و عمران یک بار دیگر به روی شهرستانهای رودسر و املش باز خواهد شدچنان فضای کار و تلاش ایجاد خواهد شد که بسیاری از مشکلات فعلی از قبیل تعطیلی کارخانجات مادر نظیر ریسندگی املش، تعطیلی صنایع کوچک نظیر شهرکهای صنعتی و این خیل عظیم نیروی جوان بیکار مرتفع خواهد شد. انشا الله

10 نظر برای “ چرا رهبری املشی؟ ” ارسال شده است.
 1. ایشان در 16 سال که نماینده بودند همه املشیهای متخصص در دوره ایشان هیچ حرکت مثبتی از ایشان ندیدند؛همه در استانهای دیگر مشغولند ،در حالیکه دوست داشتند در خدمت مردم شهرشان باشند ،ولی بی مهری و بی توجهی ایشان ومشاورانش همه را آواره دیگر استانها کرد…حقیقتش من متاسفم ایشان مجددا کاندید شده اند…..

 2. اهل امتیاز دادن نیست این بماند سر فرصت…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!عجیب است

  اما اهل امتیاز گرفتن که هست ،اگر دوست داشتید
  امتیاز برای نزدیکانش و سهمیه برای رفتن به دانشگاه برای یکی از نزدیکانش را همین جا عرض نمایم!!!

  چه کسی از ایشان درخواست کرده،کی طومار نوشته،
  اکثر افرادی که دروبرش هستند اگر چند صباحی بگذرد خواهند دید که ایشان چقدر به دیگران بها میدهد و دیگران چه ارزشی پیش ایشان دارند…………………

 3. آقای رهبری املشی از معدود کاندیداهای نمایندگی مجلس است که دیانت و صداقت از برجسته ترین سجایای اخلاقی وی می باشد اهل تزویر ودروغ نبوده وبا استفاده از حربه های پول وقدرت به جهت تطمیع مردم به جهت خرید آراءبشدت مخالف و متنفر است .

 4. الحق و انصاف دلایل کاندیداتوری آقای رهبری که به قلم ایشان در 3 صفحه به جهت ورود به صحنه فعالیتهای انتخاباتی منتشر گردیده منطقی و منصفانه و قابل تحسین است . درد اصلی نماینده مجلس باید قانونگذاری باشد که ایشان هم این درد را دارد خداوند بر توفیقاتش بیفزاید .

 5. اعتدال – قانون مداری – آزاد اندیشی و تقوای سیاسی ازشاخصه های اخلاقی و شخصیتی آقای محمد مهدی رهبری املشی می باشد .

 6. آقای رهبری طی دوره 16 ساله خود را به مردم منطقه اثبات نمود. به طوری که کارهای مثبت وی در دوره های نمایندگان بعدی خود را به وضوح نشان داد.

 7. مقام معظم رهبری فرمودند( نگاه کنید واقعا چه کسی طرفدار انقلاب و طرفدار دین و عدالت و طرفدار عدم تبعیض بین فقیر و غنی است . چه کسی کفایت دنبال گیری و نشاط لازم را دارد چنین کسی را پیدا کنید ) بر اساس ملاک و معیارهای ارائه شده از سوی معظم له به نظر می رسد آقای رهبری املشی در بین کاندیداهای حاضر اصلح ترین فرد برای نمایندگی مجلس نهم می باشد .

 8. من که دورههای قبل اقای رهبری نماینده بودنو یا دم نمیاد !ولی حالا میخوام ایشون نماینده بشن!امیدوارم انتخاب درستی کرده باشم!

 9. اقاي رهبري انسان صادق و كار بلديه .مبارك مردم املش

 10. سلام همکاری مردم املش جای تشکر داره وحضور آقای رهبری بیشتر.دوست عزیزم که انتقاد کردی من از اصفهان مینویسم واملشی ام مهندسم با افتخار میگم املشیم شما راست میگی ولی فکر کنم آقای رهبری اکنون متوجه کار گدشته خود شده باشن چون همونایی که کنارپدر وخوده ایشان کسی شده بودن الان بر علیه ایشان وبه ایشان تهمتهای بسیاری زدن چون مهدی دیگه اون مهدی رهبری قبل نیست که امتیاز بده البته انشالله.یادتون باشه ازنماینده خودتون نخواییدکه بچه تونو سر کار ببره ویا کوچه وخیابان تونو آسفالت کونه اگه این فکرا رو میکنید سخت در اشتباهیدموفق باشید.

نظر بدهید