بیانیه محمد مهدی رهبری املشی خطاب به مردم شهرستانهای رودسر واملش

  چاپ   19 , آذر , 1390 ساعت 11:34 ق.ظ  

محمد مهدی رهبری املشی  نماینده مردم شریف شهرستانهای رودسرواملش در دوره های دوم،سوم،چهارم وپنجم  وهمچنین رئیس کمیسیون برنامه وبودجه دوره پنجم مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای مواضع ودیدگاههای سیاسی خود وهمچنین ضرورت اعلان کاندیداتوری خویش را برای انتخابات  دوره نهم مجلس شورای اسلامی  اعلام کردم است  که متن کامل آن به شرح ذیل می باشد:

                                       بسم الله الرحمن الرحیم
والعصران الانسان لفی خسر الا الذین  آمنو وعملو الصالحات وتواصو با الحق وتواصو بالصبر
به اطلاع مردم شریف شهرستانهای رودسرواملش می رساند:
1-اینجانب محمد مهدی رهبری املشی با توکل به خدای متعال تصمیم دارم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه رودسرواملش شرکت کنم.
                                                                                
2-به چه دلیلی این تصمیم گرفته شد؟
الف:حقیر موقعیت جمهوری اسلامی ایران را در این مقطع بسیار حساس وفوق العاده می دانم دربعد خارجی مستکبران تهدیدات خود را علنی ترو واضحتر بیان می کنند.در این وضعیت تصمیم گیران اصلی مملکت باید کاملا هشیارباشند مسایل جزئی وحاشیه ای وجناحی را کنار بگذارندومجلس شورای اسلامی یکی از مراکز تاثیرگذاردر تصمیمات مهم کشور است ویک نماینده مجلس هم می تواند در عملکرد مجلس موثر باشد.
ب:درحوزه انتخابیه رودسرواملش گرچه کارهای عمرانی خوبی انجام گرفته وقابل تقدیر است ولی مشکل بیکاری ومشکلات بخش کشاورزی در حوزه چای ،برنج،مرکبات مضاعف شده است .مسئولین در بعضی موارد سلیقه ای وجناحی انتخاب شده اند شایسته سالاری ورهنمود ارزشمند جذب حداکثری مورد غفلت قرار گرفته است.وعلت اینکه در انتخابات اخیر شرکت کرده ام این است که این بنده نالایق تشخیص داده ام که از سایر داوطلبان بهتر می توانم در این موقعیت خطیر وبسیارحساس ایفاء وظیفه نمایم.
3-مواضع اینجانب در بعضی موضاعات مهم:
1-3:اینجانب پس از انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری نتایجی که مراجع قانونی اعلام کردندکاملا قبول کردم ورهنمودهای رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب همه مجادلات می دانستم وتمامی اخلالگیریها وآشوبها وفتنه ای که پس از انتخابات بروز کرد بشدت محکوم کرده ام.
2-3:از روز اولی که حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان ولی فقیه جامع الشرایط توسط خبرگان رهبری معرفی شد ایشان را مقتدای خود می دانم وبا توجه به آیه”یا
 ایها الذین امنوا اطیعوا الله واطیعوالرسول واولی الامرمنکم…”59/4 ایشان را مصداق بارز ولی امر مسلمین می دانم واطاعت از فرامین ایشان را واجب می دانم.
3-3:درچهار دوره ای که در مجلس بودم وابسته به هیچ جناح وتشکلی نبودم تشکل های آن زمان در دو عنوان کلی جامعه روحانیت مبارز ومجمع روحانیون مبارز خلاصه می شد.البته عملکرد ورفتار من طوری بود که مرا به جناح جامعه روحانیت مبارز منتسب می کردند ودر جلسات گروهی این جناح دعوت می شدم ومعمولا هم شرکت می کردم.در تصمیم اخیر هم هیچ تشکل وشخصیتی دخالت نداشته است شایعه اینکه یکی از شخصیتهای روحانی یا یکی از تشکلها برای حضور در انتخابات توصیه ای به من کرده  است کذب محض است بعد از اتمام دوره نمایندگی با اینها هیچ ارتباطی نداشتم.
4-هدف وانگیزه:
هدف وانگیزه اصلی من برای شرکت در انتخابات تنها وتنها یک چیز است وآن این است که:فکر می کنم دست خالی هستم وبار گناهان زیادی را به دوش می کشم وپیش خدا عمل آنهم عمل صالح ارزش دارد ومن مصداق “ومن خفت موازینه”شده ام واز طرفی “وان الساعته اتیه لاریب فیها”بنظرم رسیداگر مردم به من رای دهند وبه مجلس بروم از طریق خدمت به مردم وتقویت نظام اسلامی توشه ای برای آخرت خود فراهم کنم واز این طریق کمی از روسیاهی ام در پیشگاه الهی در روز”حساب” کم کنم هیچ قصد وغرض وهدف دیگری ندارم بنابراین از همه عزیزانی که مرا مورد لطف خودشان قرار می دهند خواهش می کنم انگیزه مرا مدنظر داشته باشند در تمامی مراحل موازین شرعی واخلاقی ومقررات وقوانین را کاملا رعایت کنند.راضی نیستم از کسی یا جریانی تقاضا شود که از این ناچیز حمایت کنند البته هر کسی وتشکلی که اصول نظام اسلامی ورهبری معظم انقلاب را قبول داشته باشد وما را لایق حمایت بداند دستشان را به گرمی می فشاریم.
از خداوند سبحان عاجزانه استدعا دارم ما را به راه راست وراه خوبان وراه انبیاء،صدیقین وشهداءوصالحین هدایت فرماید.
                                                                    محمد مهدی رهبری املشی
                                                                            ۱۱/۹/۱۹۰

16 نظر برای “ بیانیه محمد مهدی رهبری املشی خطاب به مردم شهرستانهای رودسر واملش ” ارسال شده است.
 1. امیدوارم جناب آقای رهبری با بازگشتی غرورانگیز حقوق فراموش شده مردم املش را احیا کنند و دست برخی مسئولین متملق و ناتوان را از املش کوتاه نمایند.

 2. بسمه تعالي
  جناب آ قای محمد مهدی رهبری املشی از جنابعای متشکریم که بموقع وارد عرصه انتخاباتی شده اید واین احساس کمبودضعف مدیریتی را مشاهده کرده اید که وارد این عرصه شده اید .وخواهشمندیم همچنان مثل سالهای نمایندگیتان قوی وبا اقتداربوده وانتصاب مدیرانی کارآمد برای شهرستانها حوزه نمایندگیتان انجام دهید .کارخانه ریسندگی املش را که نمونه بارزضعف مدیریتی نماینده بود را از این وضعیت نجات دهید . به عمل کار برآید به سخندانی نیست

 3. باسلام واحترام خدمت اقاي رهبري خواهشمنداست پابه ميدان بگذاريد ودست خيلي هارو رو كنيد و به اباداني شهرمون و معضل بيكاري جوانان عزيز بپردازيدما بچه محله هاي مقيم تهران و شركت ايران خودرو دست شماروتواين امرمهم ميفشاريم .(بچه هاي سوركوه واملش شاغل در شركت ايران خودرو)

 4. سلام خدمت جنابعالی عرض کنم که می توانید در مورد پرده ای که در مورد انتخابات ریاست جمهوری برای همایت از موسوی نوشته بودید توضیح دهید.این حرفهای جنابعالی با آن موقع جور درنمی آید . با تشکر

 5. باسلام
  آیاحامی میرحسن موسوی وفتنه جویان 88وبرهم زننده مراسم عاشورای امام حسین (ع)ازفیلتر شورای نگهبان عبورخواهدشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. باسلام
  آیاحامی میرحسن موسوی وفتنه جویان 88وبرهم زننده مراسم عاشورای امام حسین (ع)ازفیلتر شورای نگهبان عبورخواهدکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • با سلام خدمت مهدی اگر میر حسین موسوی مورد تایید نمی باشد پس شورای نگهبان هم مورد تایید نمی باشد. اول یاد بگیر درست و با منطق حرف بزن بعد اظهار نظر کن.

 7. بسمه تعالی
  آیا به نظر شما تمام اون 13 میونی که به موسوی رای دادند حامی فتنه بعدشم بودند؟
  اینجوری که باید فاتحه نظام رو خوند!!!

 8. آقای رهبری املشی،لطفا بیلان 16 ساله تان را برای املش مشخص کنید،شما برای منطقه املش چه کردید،جز افراد خاصی را به سمتهایی گماردید که از دوستان و از کسانی بودند که توسط نزدیکانتان معرفی شدند.دوست ندارم اسم ببرم…
  ولی من جای شما بودم انصراف میدادم
  شاید کسانی سمت خاصی ندارند شما رو وارد کردند که اگر رای آوردید که بلاشک محاله ،پست بگیرند…
  —–
  بهتر بود یک افکار سنجی میکردید،بعد حضور خودتان را اعلام میکردید
  ————-
  آقای علوی لطفا حذف نکنید نظرم را
  ————
  با تشکر

 9. آقای سلیمانی سالها حق و حقوق املش خورده شده حتی در زمان 16 ساله ایشان،هیچ فرقی نخواهد کردکاش ایشان همچنان که در بالا متذکر شدم کارهای دوران خودشان را اعلام کنند،آیا نه این است که جز حامیان طراز اول ایشان همه پستها را بی آنکه تخصصی داشته باشند درو کردند و جمع زیادی از فرزندان متخصص و کار آمد املش در استانهای دیگر و در شهرهای دیگر آواره اند.
  ————-
  آیا غیر این است که تیوریسین ها نزدیک ایشان این جمله را که رای املش و که داره پس به دیگر مناطق رودسر امکانات بگیر تا رای آنها را هم جمع کنیم در دوره های مختلف در گوششان میخواندند و حق املش و املشیها در دوره ایشان بیشتر خورده شد
  با یک نگاه به مشوقین ایشان جهت شرکت در انتخابات همه چیز برملا میشود
  ————-
  آقای علوی از آقای رهبری بخواهید در املش نیوز به سوالات مردم املش جواب دهند،شاید بتواند اندکی از ناخدمتیها را در حق املش و مردم آن پاسخ دهد…
  ———–
  با تشکر

 10. درست است كه آقاي رهبري به موسوي راي داد اما
  نه ازجريان فتنه حمايت كردوبعدازان جريان مواضع خودرامشخص كردالان طرفداران اقاي عباسي تبليغات منفي خودرابرضدآقاي رهبري شروع كرده وهرجاكه فرصت پيداميكننداوراضدولايت فقيه معرفي كرده وخيلي حرفهاي نامربوط ديگر.يك سري افرادكه ازآقاي عباسي حمايت كرده ومنفعت زيادي كسب كرده اندوبسياري ازافرادخانواده آنهارابه ناحق آقاي عباسي سركاردولتي برده است به همين خاطرموقعيت خودرابه خطرميبينندودست به هركاري ميزنندتاآقاي رهبري راازصحنه انتخابات خارج كنندبهتراست اين افراداين حرفهارا كناربگذارنددرپيا مهاي بعدي حرفهايي خواهخم زدكه دهانشان كاملا”بسته شودواين حرفهاي نامربوط وغيرواقع رانزنندوباآبروي مردم بازي نكنند

 11. آقای عباسی فردی که حق رای خودرا در مجلس به

  نماینده لنگرود میداد و جهت گرفتن مدرک به

  آسیای جنوب شرقی و یا آذربایجان میرفت،ایشان

  جز منافع شخصی خود و دوربیهایش هیچ کاری برای

  املش و املشیها چه در سطح خرد و چه در سطح

  کلان نکردند.فردی منافع طلب و جاه طلب و

  عاشق پست و مقامند…

 12. آقای رهبری چهره ای مجرب ،مثبت،سالم ،و توانمند می باشد حضور متوالی در ۴ دوره در مجلس و به عنوان یکی از نمایندگان موثر و کارآمد به ویژه در راس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پنجم گواه این مدعاست مشی و سلوک سیاسی ایشان از بامداد انقلاب تا به امروز مبتنی بر میانه روی و اعتدال بوده است به دور از غوغاسالاری،منافع شخصی و بازیهای پیدا و پنهان با جریانات و گروههای سیاسی.و هیچوقت وارد بازیهای سیاسی گروهها و جریانات قدرت طلب این چند دهه نشدنداز این جهت مورد قبول تمام سیاسیون و جریانات سیاسی قانونمدار و واقع بین بوده و هستند و در میان مردم منطقه هم کاملا موجه و خوشنام. رجوع مردم پس از سه دوره فترت به ایشان و با تجربه دیدن همه چهره ها و گروه های سیاسی فعال این چند ساله و سنجش عملکرد آنان با این اوصاف صورت پذیرفته است حمایت ایشان از موسوی فقط در همان مقطع و اینکه نظام و رهبری و شورای نگهبان او را مورد تایید قرار داد بوده است اما در حوادث بعد از انتخابات هیچوقت با آنان و جریان موسوم به فتنه نبوده است عده ای در منطقه و حامیان نماینده منطقه از سر کج فهمی ،عناد و قدرت طلبی افزون و مدام سعی در تخریب چهره موجه آقای رهبری دارند تا با هیاهو ،جو سازی ،فرافکنی و طرح تعابیر و جملات و ادعا های کاذب و بی اساس همچون فتنه گر و ضد ولایت فقیه و با علم اینکه انتخاب و رای آوردن ایشان بسیار خواهد بود و عدم انتخاب نماینده فعلی بسیار کم فضای تصنعی و رعب و وحشتی در منطقه به وجود آورند تا مانع گرایش و تمایل مردم به آقای رهبری شوند کلام نهایی به مخالفان آقای رهبری این است:رقابت سالم کنید و اخلاق سیاسی را رعایت کنید بگذارید مردم خود انتخاب کنندبه رای و نظر مردم احترام بگذارید”صدای مردم صدای خداست”

 13. انتخابات سالم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. با سلام

  امیدوارم که این متن را در سایت بگذارید.به نظر من آقای رهبری به چند دلیل نمی تواند نماینده مردم باشد:
  1-اول اینکه با حمایتی که از جریان فتنه کردند عملا از خط ولایت فقیه خارج شدند.
  2-آقای رهبری سن و سالش دیگه به کار نمایندگی نمی خوره و باید میدان را برای جوانها خالی بگذاره. و در واقع توان جسمی ایشان این اجازه را هم نمی دهد تا چه رسد به بقیه امور.
  3-آقای رهبری هرکاری که بلد بوده انجام داده و برای منطقه رودسر و املش با مقتضیات زمانی دهه اول و دوم انقلاب ولی الان دیگه بدرد نسل جدید نمی خوره.

 15. میدوارم که این متن را در سایت بگذارید.به نظر من آقای رهبری به چند دلیل نمی تواند نماینده مردم باشد:
  1-اول اینکه با حمایتی که از جریان فتنه کردند عملا از خط ولایت فقیه خارج شدند.
  2-آقای رهبری سن و سالش دیگه به کار نمایندگی نمی خوره و باید میدان را برای جوانها خالی بگذاره. و در واقع توان جسمی ایشان این اجازه را هم نمی دهد تا چه رسد به بقیه امور.
  3-آقای رهبری هرکاری که بلد بوده انجام داده و برای منطقه رودسر و املش با مقتضیات زمانی دهه اول و دوم انقلاب ولی الان دیگه بدرد نسل جدید نمی خوره

نظر بدهید