‍ رئیس صنعت و معدن و تجارت شهرستان املش :تعزیرات حکومتی ، میدان تره بار و میدانهای صنعتی از نیاز مندی های املش است

  چاپ   14 , شهریور , 1400 ساعت 11:36 ب.ظ  

‍ رئیس صنعت و معدن و تجارت شهرستان املش :تعزیرات حکومتی ، میدان تره بار و میدانهای صنعتی از نیاز مندی های املش است

رضا صفر زاده در نشست با خبر نگاران شهرستان گفت : خبر نگاران با کمترین درآمد بیشترین هزینه را متقبل میشوند از جمله خصایل خبر نگاران داشتن روابط عمومی بالاست در واقع آنان لبه ترازو بین مردم و مسئولان بوده ودر صدد ایجاد توازن و تعادل بین آنها هستند وجه مشترک خبر نگاران با مسئولان نظارت و بازرسی صنعت و معدن و تجارت در قلم زدن است که دغدغه مندند که مبادا حقی را ضایع کنند.
او در ادامه عمده مشکلات شهرستان را فقدان تعزیرات حکومتی ، کمبود میدان تره بار و میدانهای صنعتی عنوان کرد و افزود: از سهمیه مرغ و شکر و روغن و نان و…..شهرستان املش با جمعیت ۴۳ هزارو ۳۲۵ نفر، سالهاست مردم روستاهای اطاقور و لات لیل نیز استفاده میکنند همچنین ۳ هزار نفر از کسبه بازاریان املش که ساکن شهرهای همجوار هستند از املش خرید میکنند اینکار مستلزم نگاه ویژه در افزایش سهمیه هاست.
رئیس صمت املش با گله مندی از برخی ادارات شهرستان تصریح کرد : در خواستهای غیر منطقی و غیر اداری و غیر متعارف برخی دستگاهها از صنعت و معدن و تجارت شهرستان از جمله معضلات ماست اگر روند قانونی توسط آنان رعایت شود و تخلفی صورت نگیرد اداره صمت مجبور به پاسخگویی نخواهد بود .
صفرزاده تاکید کرد : اگر میدان تره بار در املش باشد مردم به بازار هفتگی هجوم نمی آورند و در روزهای خالی مجبور به خرید تره بار گران نخواهند بود.
او با بیان اینکه قبلا سرانه مصرف مرغ شهرستان ۳ تن در روز و روزهای تعطیل ۳/۵تن بود اما اکنون هرروز ۶ تن مرغ مصرف میشود افزود : بر این اساس باید سهمیه آرد هم افزایش یابد تا کمبودی در شهرستان احساس نشود .
در پایان از خبر نگاران شهرستان و ۳تن از کارمندان نمونه اداره ضمن املش با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.
خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید