شهردار املش خبر داد :عملیات آسفالت کمربندی املش بزودی آغاز می شود 

  چاپ   3 , اسفند , 1401 ساعت 7:52 ق.ظ  

‍ شهردار املش خبر داد :عملیات آسفالت کمربندی املش بزودی آغاز می شود

بهرام آریا منش در جلسه شورای اداری شهرستان در فرمانداری گفت : در راستای خدمتگزاری و خدمات رسانی به مردم شریف املش کارهای عمرانی زیادی در سطح شهر انجام شده است عیدی و حقوق و اضافه کار بهمن ماه همه کارکنان شهرداری پرداخت گردید.

شهردار املش افزود:طی گفتگویی با پیمانکار در بازدید از پروژه کمربندی ، با یاری حق تعالی و مساعدت هوا تا ۱۰ روز آینده پس از اتمام زیر سازی ها، آسفالت کمربندی آغاز و تا قبل از نوروز به پایان خواهد رسید .

وی خاطرنشان کرد : با همکاری فرمانداری و همه دست اندرکاران ۱۶۱ تن قیر از سازمان شهرداری های وزارت کشور و ۱۰۵ تن هم از سازمان باز آفرینی دریافت شد که با این مقدار قیر ، بعد از عید ۳۵ هزار متر از معابر داخل شهر آسفالت خواهد شد.

شهردار املش با بیان اینکه قبل از عید تمام شهر روشن خواهد شد افزود : کارهای مقدماتی بلوار میرزا حبیب الله املشی شامل بازسازی و رنگ آمیزی تیرهای برق انجام شده و قبل از ۱۵ اسفند شهر نورانی میشود در خصوص ایام نوروز مقدمات سفره های سنتی هفت سین و زیبا سازی شهر ،طی چند روز آینده انجام میشود همچنین روزانه با یک ماشین آسفالت ، چاله و چوله های شهر برطرف میشود.

 

خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان

#nikanamlash

نظر بدهید