سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش:فعالیت هیئات مذهبی درماه محرم قابل تحسین است

  چاپ   26 , شهریور , 1396 ساعت 9:46 ق.ظ  

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش گفت: فعالیت هیئات مذهبی در ماه محرم بسیار تحسین برانگیز است و حضور مردم جهت عزاداری در مراسم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ستودنی است.

 

حجت‌الاسلام حسین عزیزی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش در گفت وگویی، اظهار کرد: فعالیت هیئات مذهبی در ماه محرم بسیار تحسین برانگیز است و حضور مردم جهت عزاداری در مراسم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ستودنی است.

این کارشناس دینی درادامه افزود: حضرت امام حسین (ع) به گواه تاریخ نه تنها در قلوب شیعیان خود نفوذ کرد بلکه فرق غیر اسلامی نیز او را انسانی آزاد و آزاده شناخته اند و برای آن سرور آزادگان امتیازخاصی قائل هستند.

حجت‌الاسلام عزیزی ادامه داد: حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) بخاطر احیاء امر به معروف و نهی از منکر قیام کردند و یکی از مصداقهای بارز امر به معروف و نهی از منکر حفظ امنیت مسلمانان و دین مبین اسلام است که حقاً و انصافاً نیروی انتظامی توانسته است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش تاکید کرد: در طول مدت انقلاب اسلامی تا کنون امنیت کامل را برای شهروندان مسلمان چه از لحاظ اجتماعی، فرهنگی و امنیتی به ارمغان آورد و لبیکی به امام سوم شیعیان گفته باشند.

وی خاطر نشان کرد: اهمیت کار امام حسین (ع) به دلیل جهاد و امر به معروف و نهی از منکر است و ما به‌عنوان شیعیان آن حضرت باید ادامه دهنده راه آن بزرگوار باشیم و تا می توانیم در راستای اهداف سیدالشهداء(ع) قدم برداریم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش در پایان تصریح کر د: بیان حقایق عاشورا و قیام امام حسین (ع)، حفظ ولایت فقیه و ارزشهای اسلامی درایام محرم از جمله وظایف هیئات مذهبی و مداحان در این ماهها است.

نظر بدهید