رئیس جدید بنیاد شهید وامورایثارگران املش معرفی شد

  چاپ   12 , مهر , 1396 ساعت 10:29 ق.ظ  

 

درآیین تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستان املش از خدمات 3 ساله و نیم محمد علی بابایی تقدیر و شیرزاد رستمی  به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران املش معرفی شد.
آیین تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان املش با حضور فرماندار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان وجمعی از مسولان برگزارشد.
یونس محمودی فرماندار املش در آیین تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان که صبح امروز  در فرمانداری املش برگزار شد اظهار کرد: پیروزی انقلاب حاصل خون شهیدان و ایثارگری جانبازان است و امروزه مسؤولان منصب و مدیریت خود را مرهون خون شهدا بدانند.
فرماندار املش با بیان اینکه خانواده شهدا به تمام معنا ایثارگر هستند، تأکید کرد: نصب تصاویر شهیدان در سطح میادین شهراملش تنها مطالبه خانواده شهدا بوده و ضروری است تا بنیاد شهید و شهرداری در این زمینه اقدام کند.
محمودی در ادامه  اظهار کرد: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران و تلاش در جهت خدمت به خانواده ایثارگران و شهدا یک افتخار بزرگ است.
وی با اشاره به  اینکه گفتار و عمل مسؤولان باید با هم منطبق باشد و به وعده های خود عمل کنند، افزود: زیبنده نیست که خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران برای کارهای کوچک اداری در بروکراسی قرار گیرند.
وی در پایان گفت :مدیران شهرستان باید برای پیشبرد امورات دستگاه های خودارتباط تنگاتنگی  با امام جمعه محترم، نماینده شهرستان و بخشداران داشته باشند چرا که این ارتباطات باعث هم فکری و تعامل بین دستگاه های اجرایی شهرستان خواهد بود.

نظر بدهید