فرماندار املش دردیدار با مسولان نیروی انتظامی :نیروی انتظامی آبروی نظام است

  چاپ   19 , مهر , 1396 ساعت 8:07 ق.ظ  

در آستانه هفته ناجا فرماندهی انتظامی شهرستان املش به همراه مدیران ، معاونان و پرسنل با فرماندار شهرستان املش دیدار کرد .

یونس محمودی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهیدان نیروی انتظامی اظهار داشت : نیروی انتظامی آبروی نظام است و ایشان سنگردارانی هستند که هنوز هم سنگربانی از امنیت و آرامش نظام وظیفه اصلی آنهاست .

فرماندار املش با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی وظیفه بسیار خطیری بر عهده دارند افزود : امیدوارم با علم و سعه صدر و رعایت سیاست رأفت اسلامی بتوانید از عهده این آزمایش الهی سربلند بیرون بیایید .

وی خاطر نشان کرد : هفته ناجا بهترین فرصت جهت اطلاع رسانی و ارائه گزارش خدمات به مردم و همچنین تجلیل از نیروهای خدوم نیروی انتظامی می باشد .

در ابتدای جلسه سرهنگ پاسدار وکیل صادقی فرمانده نیروی انتظامی املش نیز ضمن قدردانی از همکاری و مشارکت فرمانداری و سایر ادارات دولتی با نیروی انتظامی گفت : تمام همت و تلاش مجموعه مدیران و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان بااستفاده از مشارکت علما و روحانیون و مسئولین در تأمین امنیت و پیشگیری از وقوع جرائم در منطقه می باشد .

سرهنگ وکیل صادقی افزود : انجام وظیفه در کسوت پلیس افتخاری است که نصیب کارکنان نیروی انتظامی شده و خدمت به مردم را اولین وظیفه خود می دانیم .

نظر بدهید