امام جمعه املش در یادواره شهدای هلوسرای رانکوه:پیشرفت جامعه در سایه جریان انقلابی تحقق می یابد

  چاپ   19 , آبان , 1397 ساعت 1:17 ب.ظ  

امام جمعه املش گفت: همه پیشرفت های جامعه در سایه جریان انقلابی تحقق می یابد، نه جریان لیبرالی.

 

 

حجه الاسلام والمسلمین محمدصفری امام جمعه املش در مراسم یادواره ۱۱ شهید روستای هلوسرا ازبخش رانکوه شهرستان املش گفت: پیامبر گرامی اسلام نه از دشمن درون و نه از دشمن برون هیچ ترس و واهمه ای نداشت خواب آلودگی همیشگی جامعه اسلامی باعث شد حسین(ع) ها به شهادت برسند و رگه های نفاق دوران پیامبر(ص) اجازه ندادند که پیامبر(ص) آنگونه به اهداف خویش برای تربیت جامعه نائل آید.

 

وی افزود: عدم حضور دین در عرصه سیاست از بزرگترین مشکلات بسیاری از جوامع اسلامی بوده و هست و هروقت دینداران از عرصه سیاست دور شدند و فاصله گرفتند سیاستمداران کثیف و ظالم به حکومت رسیدند و متأسفانه نتیجه آن شد که روزی اسلام اموی و روزی اسلام آمریکایی و امروز هم اسلام سکولار تبلیغ و ترویج شود.

 

امام جمعه املش  تصریح کرد: اسلام سکولار هرگز نمی تواند مایه رشد و پیشرفت جامعه شود و دیدیم که در جامعه اسلامی ما کشور عزیز ایران در زمینه های مختلف علمی و دفاعی و پزشکی چقدر رشد و پیشرفت حاصل شده ولی اسلام بدلی همیشه خواسته به اسلام ناب طعنه بزند.

 

صفری بیان داشت: ننگ برنمایندگانی که در مجلس گرفتن عکس سلفی با یک زن نماینده کشورهای اروپایی را برای خویش افتخار می دانند و ننگ بر نمایندگانی که بجای تصویب قوانین به نفع مردم پابرهنه به فکر تصویب قوانینی هستند که دیگران می خواهند.

 

امام جمعه املش اظهار داشت: شهدای ما با سن و سال کم خویش راه صدساله را یک شبه طی کردند و اینان همان تربیت یافتگان مکتب حسین(ع) هستند و از ایمان و اعتقادی برخوردار بودند که در برابر دشمن نهراسیدند و مقاومت کردند و جان خویش را در این راه فدا کردند.

 

صفری خاطر نشان کرد: ملت بزرگ و شجاع ایران در دوران دفاع مقدس سخت ترین تحریم های دشمنان را تحمل کرد و با دست خالی ولی ایمان به خدا در برابر تمام دو ابرقدرت شرق و غرب ایستاد ولی متاسفانه اکنون در داخل کشور به دشمنان این ملت چراغ سبز نشان میدهند و هنوز آمریکا را کدخدا می دانند.

نظر بدهید