معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در املش:ماهیانه ۱۵۰ نفر در بیمارستان نیکوکار املش شیمی درمانی می شوند

  چاپ   8 , آذر , 1397 ساعت 11:46 ق.ظ  

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: ماهیانه ۱۵۰ بیمار در بیمارستان نیکوکار املش شیمی درمانی می شوند.

 

 

دکتر علی داودی در مراسم تقدیر و معارفه مدیران شبکه بهداشت شهرستان املش با اشاره به شاخصهای خوب در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از تلاش تمامی کارکنان و روسا تقدیر کرد و اظهار داشت: امکانات و تجهیزات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان باید مطابق با نیازهای جمعیتی این شهرستان در آینده ارتقا و توسعه یابد.

 

وی افزود: با راه اندازی آزمایشگاه، بانک خون و بخش شیمی درمانی املش بیماران مبتلا به انواع سرطان ها نیاز به مراجعه به مرکز استان ندارند در حال حاضر ماهیانه ۱۵۰ بیمار در این مرکز تحت درمان شیمی درمانی قرار می گیرند که یک سوم آن ها بستری می شوند.

 

داودی با اشاره به مراجعه بیماران سرطانی از شهرستان های آستانه، لاهیجان، لنگرود، رودسر و حتی از شهرهای تنکابن و رامسر، تصریح کرد: انشالله در آینده نزدیک با بهبود خدمات سلامت، شاهد دستاوردهای بزرگی در بیمارستان نیکوکار املش باشیم. دکتر داودی با اشاره به شاخص های مطلوب بهداشتی در شهرستان املش، توجه مدیریت جدید را به برنامه ریزی پروژه های سالمندان جلب نمود.
همچنین  مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه و مرکز بهداشت شهرستان املش با حضور دکتر علی داوودی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان املش با حضور دکتر داوودی- معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سرهنگ یحیی پور- فرمانده سپاه املش، جمعی از مدیران و روسای ادارات و نهادها و کارکنان شبکه بهداشت، درمان و بیمارستان نیکوکار شهرستان املش در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد و دکتر الهام عاشوری با حفظ سمت ریاست بیمارستان نیکوکار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان املش شد و از زحمات دکتر آرش یوسفی تقدیر به عمل آمد.

 

 

نظر بدهید