اعتراض بسیار شدید امام جمعه محترم شهرستان املش از مدیران کل و نمایندگان مجلس در استان گیلان

  چاپ   30 , دی , 1397 ساعت 9:44 ب.ظ  

 

امام جمعه املش  در خطبه های نماز جمعه گفت:آقایان مدیران کل  ، مدیرآب منطقه ای و نمایندگان مجلس در استان گیلان چرا برای حل مشکلات مردم کاری نمی کنید؟

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای صفری امام جمعه محترم شهرستان املش در خطبه های نمازعبادی وسیاسی جمعه 28 دی ماه 97 گفتند؟

درهمه صفحات مجازی و تلویزیون ها و رادیوها پر است ازحرف های آقایان؛ که درمورد همه چی حرف میزنند الا  گرانی ها و گرفتاری های مردم. مگر استان های گیلان و مازندران بزرگتر ندارد؟

* چرا وضعیت قیمت های برنج وچای و مرکبات ما اینجور است؟

* چرا هنوز سر دهانه ها آماده و استخرها لایه روبی نشده است؟

* چرا با اینکه پول کود از کشاورزان گرفته اید ولی هنوز کود های مورد نیازشان را به آنان تحویل نداده اید؟

* با اینکه مدتی از فصل کار می گذرد کشاورزان هنوز آبی برای شخم زدن زمین هایشان ندارند چرا بی توجه هستید نسبت به این مسائل؟

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقاصفری در ادامه به تخریب پل روستای خرشتم و  پل روستای لردا سرا اشاره کردند و گفتند ؟

علت تخریب پل های لردا سرا و روستای خرشتم  برداشت بی رویه شن از رودخانه بوده که با اجازه سازمان آب منطقه ای انجام گرفته که باعث خسارات فراوانی هم به دولت و هم به زمین های کشاورزان عزیزیمان شده است.

* چرا سازمان آب منطقه ای نسبت به این عمل سکوت کرده و پاسخگوی این مشکلات نیست؟

* هزاران سال است مردمان ییلاقات در جنگل ها نسل در نسل مشغول گاو داری و گوسفند داری هستند و دچار تخریب جنگل ها نشده اند چرا که این مردم،خودشان جنگل ها را حفظ کرده اند حال اگرآتش سوزی اتفاق بیافتد شما با کدام تجهیزات و نیروی انسانی میخواهید جلوی آتش سوزی را بگیرید؟ باز این مردم هستند که جلوی نابودی جنگل می گیرند و به یاری شما می آیند.

شما بجای اینکه دست مردم را بگیرید و او را در این کار یاری دهید بیشتر او را اذیت می کنید وتحت فشار قرار می دهید؟

*این همه ویلا در جنگل ها ساخته می شود کسی پیدا نمیشود جلوی آنها بگیرد  چرا فقط جلوی چهار تا کشاورز و دامدار روستایی گرفته می شود؟

بزرگان ما در استان مشغول به چه کاری هستند؟ اگر استان ما بزرگتری دارد این چه طرز مدیریت کردن استان است؟ نمایندگان محترم مجلس در استان، آقایان مدیران کل ، مدیر آب سازمان منطقه چرا برای حل مشکلات مردم کاری نمی کنید؟

لذا خواهش ما از عزیزان  این است که به داد درد های مردم برسید و بفکر حل مشکلات مردم باشید.

*( روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان املش)*

نظر بدهید