چه نهادی جلوی سخنان تحریک آمیز شهردار رحیم آباد را خواهدگرفت!

  چاپ   13 , بهمن , 1397 ساعت 8:32 ق.ظ  

 

دراولین روز دهه مبارک فجروآغازجشن چهل سالگی انقلاب اسلامی شاهد سخنان تحریک آمیز  آقای محمدی شهردار رحیم آباد درپیش ازخطبه های نماز جمعه رحیم آباد بودیم!

وی در حالی به بحث  عدم شهرستان شدن رحیم آباد وهمچنین الحاق برخی روستاهای بخش رحیم آباد طبق تصمیمات ومصوبات تقسیمات کشوری انتقاد کرده ودرلابلای سخنان تحریک آمیز خود از شهرستان شدن برخی بخش های همجوار درمنطقه در سالهای قبل انتقاده کرده است.

وی با کنایه شهرستان شدن املش را مورد انتقاد قرارداده ومستحق شهرستان شدن ندانسته است!

لذا جای این سوال است که شهردار یک شهر چه جایگاهی ازنظر قانونی دارد که اینگونه سخنان تحریک آمیز را برزبان بیاورد وباعت تحریک شهروندان یک شهریا بخش  برعلیه شهرستان دیگر شود؟آیا اگرتصمیمات دولت حتی عقلانی هم نباشد باید یک شهردار بخود اجازه دهد که اینگونه اقدامات دولت های گذشته را از تریبون نماز جمعه مورد تاخت وتاز قرار دهد! یا درخواست مردم منطقه از مجاری قانونی پیگیری شود؟

معمولا درآستانه انتخابات های مجلس شاهد چنین وعده ووعید هایی از سوی برخی کاندیداهای مجلس جهت جلب نظر آرای مردم هستیم که دراین خصوص هم بارها وزارت کشور وشورای نگهبان هشدار داده اندتا کاندیداها  از دخالت در امور تقسیمات کشوری ووعده در اینگونه مباحث جهت جلب نظر آراء پرهیز کنند واگر ایشان هم سودای کاندیداتوری دارند نیز باید به این موضوع توجه داشته باشند!

لذا توصیه ما به مسئولان سیاسی وامنیتی شهرستان رودسر این است تا جلوی اینگونه سخنان تحریک آمیز وماجراجویانه را گرفته ودربرهه ای  از این مقطع حساس که نیازمند وحدت وهمدلی هستیم شاهد سخنان مشابهی ازافراد غیرمسئول نباشیم.

لذا انتظار است تا حدود واختیارات ایشان را برای نامبرده تشریح نمایند تا ازاین پس در حوزه عملکرد خود که همانا توسعه ومدیریت شهری است اظهار نظر نماید!

@nikanamlash

گفتنی است روز گذشته سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه بخش رحیم آباد 97/11/12 محمدی شهردار رحیم آباد بود وی  گفت بخش رحیم آباد را تکه پاره کردند و به شهرهای دیگر الحاق کردند از نجابت مردم سوء استفاده شد ،شهرهای هم جوار ما استحقاق شهرستان شدن را نداشتن ولی شدن.بخش رحیم آباد استحقاق شهرستان شدن را دارد و این خواسته مردم بخش رحیم آباد هست که به شهرستان تبدیل شود،محمدی به کارهای انجام شده عمرانی پرداخت و گفت تمام تلاش شهرداری این است که در پیشرفت شهرقدم بردارد وی گله مند بود بخاطر ریختن زباله در ورودی بخش رحیم آباد از طرف فقیه محله ماچیان و از مسئولین بخش کلاچای خواست همکاری وجلوگیر ی کنند از ریختن زباله در این مکان

/ارسال خبر:پرویز رحیمی

 

@rahimabadcity

نظر بدهید