فرماندار املش در نشست با هنرمندان و اصحاب رسانه:ارائه طرح‌های توسعه محور و اشتغال‌زا در سفر آتی رییس جمهور به گیلان

  چاپ   7 , اسفند , 1397 ساعت 8:16 ق.ظ  

فرماندار املش با بیان اینکه برنامه‌ای که به رئیس جمهوری برای سفر به گیلان ارائه می‌شود نتیجه خرد جمعی است، خاطرنشان کرد:باید پروژه هایی که توسعه پایدار و اشتغال را به همراه دارد در راس برنامه ریزی ها قرار دهیم.

 

دکتر محمودی در نشست خبری با اصحاب رسانه و هنرمندان این شهرستان ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) و روز زن به همه مادران و زنان زحمت کش گیلان گفت:براساس شواهد و قراین در آستانه قریب الوقوع دکتر روحانی رئیس جمهور به استان گیلان هستیم.

 

وی افزود:درهمین راستا به حضور نمایندگان و استاندار محترم نشستی را در شرح وظایف،برنامه ها ی کوتاه مدت،بلند مدت و میان مدت،طرح ها ،سیاست ها والگوهای شهرستان املش راتدوین نمودیم.

 

محمودی با بیان اینکه این پروژه ها شامل پروژه های توصیفی،انتزاعی و بالقوه هستندخاطرنشان کرد:پروژه های بالای ۵۰درصد شهرستان شامل گاز رسانی-راه ارتباطی شلمان به املش-سد لاستیکی -لاینینگ انهار-بهسازی و نوسازی چاههای عمیق -تامین آب شرب مناطق ییلاقی-کمربندی آیت ا…طالفانی و پل کیازنیک بود که در نشست با استاندارمحترم عنوان گردید.

 

فرماندار املش همچنین طرح پروژه های سرمایه گذاری را ۸ مورد عنوان کرد و افزود:شهرستان املش دارای ظرفیتها و پتانسیل های بالقوه ای است که باید توسط دستگاههای دولتی و جذب سرمایه گذار واستقبال از سرمایه گذاران به بالفعل تبدیل شود.

 

دکتر محمودی درادامه شاخص های شهرستان املش را ؛گاز رسانی ۹۲/۲۳درصد -تامین آب شرب در روستاها ۸۲/۶درصد-آسفالت راهها ۴۸درصد-اجرای پرداخت طرح ها ی فراگیر ۴ درصد-پرداخت انتقالی روستایی ۱۱۵ درصد-مشاغل خانگی ۱۱۵ درصد-نرخ بیکاری ۹/۴درصد-اشتغال ۹۰/۶درصدعنوان کرد و افزود:۱۸ هکتار لایروبی انهار و استخرها نیز درحال انجام است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش اصحاب رسانه ،این قشر را رابط و واسط حلقه های دولت وملت ارزیابی کرد و گفت:شما حامل و ناقل پیام مردم در خواص وعوام جامعه اسلامی هستید و باید مطالب و گزارشات را صادقانه و شفاف بیان نمایید.

دکتر محمودی فرماندار املش درپایان خاطرنشان کرد:انشاا…با حضور پربرکت آقای دکتر روحانی به استان گیلان شاهد تبلور ورشد تعالی استان گیلان درجهت عمرانی و آبادانی بویژه در شهرستان املش باشیم.

نظر بدهید