معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در املش:پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی پروژه چهار بانده کردن شلمان به املش

  چاپ   19 , مرداد , 1398 ساعت 11:28 ب.ظ  

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از ۲ پروژه راهسازی در محورهای املش-شلمان و کلاچای-رحیم آباد-اشکورات بازدید کرد.

 

مهندس علی اوسط اکبری مقدم امروز با همراهی فرماندارشهرستان‌و مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و معاون منابع طبیعی استان از پروژه چهاربانده کردن مسیر املش به شلمان  بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این بازدیدها بر ضرورت همکاری دستگاه‌های متولی در جهت تامین مصالح مورد نیاز این پروژه به منظور تسریع در عملیات اجرایی تاکید و ساز و کار موردنظر در رفع موانع این موضوع را تعیین کرد.

مدیرکل راه وشهرسازی گیلان هم در این بازدید  عدم تامین مصالح را از مهمترین چالش حوزه راهسازی عنوان کرد وافزود:درحال حاضرعلت کندی این پروژه نبود مصالح است که امیدواریم این مشکلات با همکاری دستگاههای مرتبط مرتفع گردد تا بتوانیم این پروژه را به سرانجام مطلوب برسانیم .

ماکان پدرام عدم تامین اعتبار را ازدیگر عوامل مهم در کندی پروژه ها برشمرد وافزود: اگر اعتبارات لازم در بخش پروژه‌های راه‌سازی در زمان مقرر تامین شود به طور طبیعی سرعت اجرای پروژه‌ها طبق روال پیش می رود وکار به تاخیر نمی افتد.
پروژه چهار بانده کردن شلمان به املش با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی در فاز اول از شلمان به شیخ آباد پیشرفت ۱۰۰ درصدی داشته و فاز دوم از املش به استادکلایه دارای پیشرفت ۸۰ درصدی می‌باشد که اعتبار هزینه شده تاکنون به مبلغ ۱۳ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان است.

نظر بدهید