امام جمعه جدید املش منصوب و معرفی شد+ تصاویر

  چاپ   20 , مرداد , 1398 ساعت 9:09 ق.ظ  
در نشست شورای اداری شهرستان املش حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر به عنوان امام جمعه جدید املش معرفی و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمدصفری امام جمعه سابق قدردانی شد.


رییس شورای سیاست گزاری ائمه جمعه گیلان در این مراسم گفت: نماز عبادی سیاسی در کنار اجر و ثواب و پاداشی که دارد و قرآن هم به آن اشاره کرده است ، منشاء خیر و برکات فراوانی است.
حجت الاسلام و المسلیمن عادلی افزود : یکی از وظایف امام جمعه بسیج عمومی مردم و نماز گزاران برای شرکت در مراسم ویژه و مناسبت های مهم است که در نظام حمایت می شود ،این کار فتنه و توطئه دشمن را خنثی کرده و در بین مردم امید آفرینی می کند.
فرماندار املش هم گفت : شهروندان املشی همیشه در انتخابات حضور حد اکثری داشته و خوش درخشیده اند و در محافل مذهبی و سیاسی و اجتماعی از دیر باز حضوری چشمگیر و فعال دارند.
محمودی گفت : همکاری و تعامل مسولان شهرستان موجب توسعه املش و رفع محرومیت ها خواهد شد.
حجت الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه جدید املش در خطبه های نماز جمعه امروز
گفت : با رعایت سبک زندگی اسلامی به ویژه علوی و فاطمی حتی در نداری ها و فشار اقتصادی و معیشت می توان از آرامش و امنیت خاطر خوبی برخوردار بود .
حجت الاسلام و المسلمین رنجبر افزود : در اسلام به ذبح قربانی و توزیع گوشت آن بین نیازمندان بسیار تاکید شده است و اگر به تنهایی هم نتوان ازعهده آن برآمد می توان به صورت مشترک اقدام نمود.
اما امام جمعه جدید املش در بدو ورود به شهر مورد استقبال مردم قرارگرفت و با حضور در مزار شهدا با آنان تجدید پیمان کرد.

 

 

نظر بدهید