امام جمعه املش : انتخاب استاندار بومی و انقلابی مطالبه مردم گیلان است

  چاپ   25 , مرداد , 1398 ساعت 5:22 ب.ظ  

امام‌جمعه املش انتخاب یک استاندار انقلابی، اهل کار و اهل گیلان را از دیگر مطالبات مردم خواند و گفت: همان‌طور که نماینده ولی‌فقیه اعلام کردند حضور یک استاندار بومی، باتجربه و فاقد زد و بندهای سیاسی لازم است تا مشکلات مردم ما را حل کند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی رنجبر در آئین خطبه‌های سیاسی و عبادی نماز جمعه شهرستان املش با اشاره به توطئه‌های دشمن در یمن اظهار کرد: آمریکا تلاش می‌کند تا این کشور را تجزیه کند اما ملتی که ایمان، اعتقاد و صبر دارد با ایستادگی در مقابل دشمن به پیروزی خواهد رسید و انصار الله آگاه و هوشیار است و توطئه‌های دشمن را خنثی خواهد کرد.

وی با اشاره به آتش زدن مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌ها افزود: مساجد محور گسترش فرهنگ اسلامی و دینی در جامعه است و باید تلاش کنیم تا از همه ظرفیت‌ها به‌ویژه جوانان و نوجوانان در مساجد بیشتر استفاده کنیم.

امام‌جمعه املش بر لزوم شاداب سازی برنامه‌های مساجد و بهره‌گیری از مشارکت جوانان و نوجوانان در امور مساجد تأکید کرد و گفت: ما انقلاب و دفاع مقدسمان را از مساجد داریم و باید بتوانیم مشکلات و مسائل مردم را در مساجد حل کنیم.

وی با اشاره به میز خدمت در نماز جمعه و استفاده از مدیران دستگاه‌ها برای حل مشکلات مردم تصریح کرد: آب شرب املش و تعریض کمربندی از مهم‌ترین مطالبات مردم این شهرستان است و از مسؤولین استانی و شهرستانی در خصوص حل این مشکل مردم یک اقدام و عمل جدی‌تری انتظار داریم که مشکلات رفع و رضایت مردم جلب شود.

رنجبر انتخاب یک استاندار انقلابی، اهل کار و اهل گیلان را از دیگر مطالبات مردم خواند و افزود: همان‌طور که نماینده ولی‌فقیه اعلام کردند حضور یک استاندار بومی، باتجربه و فاقد زد و بندهای سیاسی لازم است تا مشکلات مردم ما را حل کند./فارس
@nikanamlash

نظر بدهید