امام‌جمعه املش :رونق تولید بهترین روش مقابله با تحریم‌ها است

  چاپ   2 , شهریور , 1398 ساعت 11:23 ق.ظ  

امام‌جمعه املش مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را از اولویت‌های جامعه خواند و گفت: رونق تولید بهترین روش مقابله با تحریم‌ها است و در شرایط کنونی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان رزمندگان میدان اقتصادی کشور هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی رنجبر امروز در آئین خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه این شهرستان با گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: این ایام فرصت مغتنمی است تا مسؤولین دولت عملکرد خود را ارزیابی و نقاط ضعف و قدرت خود را پیدا و با الگو قرار دادن شهیدان رجایی و باهنر متعهدانه‌تر به مردم خدمت کنند.

وی با بیان اینکه مدیران باید دوران مسؤولیتی خود را قدر بدانند و برای خدمت به مردم با وحدت زیر سایه ولایت تلاش کنند افزود: مسؤولیت یک لطف الهی است که شامل دولتمردان شده اگر در عرصه خدمت‌رسانی به مردم کوتاهی کنند باید در فردای قیامت پاسخگوی پیشگاه الهی باشند.

امام‌جمعه املش با اشاره به اینکه دو سال از عمر این دولت باقی‌مانده است، تصریح کرد: ضمن قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مدیران نظام جمهوری اسلامی با توجه به مشکلات و تحریم‌های موجود، انتظار داریم که در گام دوم انقلاب به‌دوراز حاشیه و سیاسی‌کاری مطالبات مردمی را پیگیری و با اقدام انقلابی و جهادی مشکلات را حل کنند.

وی مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را از اولویت‌های جامعه خواند و گفت: رونق تولید بهترین روش مقابله با تحریم‌ها است و در شرایط کنونی سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان رزمندگان میدان اقتصادی کشور هستند به‌جای مانع‌تراشی برای فعالیت این افراد که می‌توانند در اشتغال و اقتصاد جامعه تأثیرگذار باشند نگاهشان را برای فعالیت این افراد تغییر دهند.

رنجبر با اشاره به فشارهای دشمن بر ملت ایران و تحریم‌های اقتصادی افزود: ملت ایران در برابر همه تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه دشمن محکم ایستادگی می‌کنند و تن به مذاکره ذلیلانه با دشمن نمی‌دهند./فارس

نظر بدهید