مدیر موسسه خیریه محبت املش:تامین هزینه های درمانی بیماران تهیدست از اهداف موسسه خیریه محبت املش است

  چاپ   2 , شهریور , 1398 ساعت 11:48 ق.ظ  

مدیرموسسه خیریه محبت املش در مراسم تجلیل از پزشکان املش به مناسبت اول شهریور ماه روز پزشک در مورد چگونگی ایجاد موسسه خیریه محبت املش گفت : در مشورت با یکی از همکاران گفتیم که چگونه میتوانیم در املش ورود نماییم تا بتوانیم به بیمارانی که به هر دلیل بضاعت مالی و توان پرداخت هزینه های درمانی را به اشکال مختلف ندارند ،کمک نماییم .


دکترنادرسمامی افزود:،درنهایت با راه اندازی یک گروه مجازی ،خوشبختانه استقبال خوبی شد افراد زیادی از فرهیختگان املش عضو موسسه شدند و حمایت نمودند ۱۵ نفر به عنوان اعضای هیئت موسس گردهم آمدند که جملگی انسانهای خوش نام وخوس فکری هستند.
او تاکید کرد : از مسئولان شهر میخواهم اگر در ادارات شان اتاق فکر ندارند با ایجاد اتاق فکر از ایده و نظر فرهیختگان املشی استفاده نمایند دوستان راهکارهایی ارایه میدهند که اگر عملی شود برای خروج از بن بست های توسعه املش میتواند بسیار موثر باشد .
مدیر موسسه خیریه محبت املش افزود : موسسه محبت پس از تدوین اساسنامه در حال اخذ مجوز است که با صدور مجوز ،فعالیت آن علنی تر شده و استمرار خواهد یافت .
دکترسمامی در خصوص استقبال مردم املش گفت : روحیه نوعدوستی و کمک به همنوع در واقع همیشه در املشی ها زبانزد بوده و هست بطوریکه منازلشان همیشه ایام، مهمان پذیر است املشی ها انسانهایی بی ادعا با مناعت طبع و سعه صدر هستند پس از تعرفه موسسه محبت در طول یک ماه ،مردم املش کمکهای خود را به شماره حسابی که اعلام شد واریز نمودند تاکنون حدود ۳۰ میلیون تومان به حساب مشترک سه نفره موسسه واریز شده است تقریبا روز یک میلیون تومان مردم شریف املش به حساب موسسه واریز کرده اند که در جهت رفع نیاز بیماران بی بضاعت پرداخت شده است و ادامه دارد اجرتان همه با خدا.
دکتر سمامی اظهار داشت : سوالات و شبهاتی در خصوص موسسه محبت بیان شد که با کمکهای دریافتی چه خواهید کرد وبه چه کسانی خواهید داد؟ موسسه کار گروهی دارد که با پیگیری ،کمکها را هزینه خواهد نمود این کمکها به افرادی که توسط همکاران پزشک ما معرفی میشوند یا خودشان به اعضای هییت موسس مراجعه میکنند و یا دوستانی که از دیگر موسسات خیریه املش معرفی میشوند پس از بررسی کارشناسانه ، داده خواهد شد .
او تصریح کرد : چنانچه دیگر موسسات خیریه شهرستان بیمارانی دارند به ما معرفی نمایند تا بتوانیم کمکهارا موثرتر انجام دهیم و پول مردم را در راه درستی هزینه نماییم .
مدیر موسسه خیریه محبت املش در پایان گفت : خوشبختانه موسسه محبت هیچ وابستگی به نهادهای دولتی ندارد ضمن اینکه اعضای موسسه انسانهای فرهیخته و صاحبان فکر و اندیشه هستند در موسسه محبت سخن از جناح بندی وحزب و گروه نیست زیرا این مسایل در امورات خیر نمیگنجد همکاران پزشک املشی چنانچه مواردی را مشاهده کردید به موسسه معرفی نمایید
خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید