فرمانده نیروی انتظامی املش:طی امسال در حوزه کشفیات مواد مخدر دارای رشد ۴۹ درصدی بوده ایم

  چاپ   13 , مهر , 1398 ساعت 7:51 ق.ظ  

‍ فرمانده نیروی انتظامی املش با اشاره به فعالیت نیروی انتظامی املش در حوزه برخورد با مواد مخدر و فروشندگان آن طی امسال گفت: در حوزه کشفیات مواد مخدر دارای رشد ۴۹ درصدی بوده و در حوزه جمع آوری معتادین متجاهر به ویژه معتادین .

سرهنگ قاسم جانعلی پور در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان املش با گرامیداشت هفته ناجا اظهار کرد:امنیت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه مجاهدت های نیروی خدمتگزار انتظامی در کنار سایر قوای امنیتی و قضایی تامین شده است.

وی حراست هوشمندانه از گوهر ناب امنیت را مستلزم برخورداری از روحیه ایمان به شهادت طلبی، فداکاری ، ایثارگری و ولایت مداری برشمرد و افزود: در سازمان مقدس نیروی انتظامی بخش رکین فرهنگ سازمانی است که داوطلبانه در سخت ترین نوع خدمت سازمانی با کمترین برخورداری های رفاهی و معیشتی انجام می شود.

فرمانده نیروی انتظامی املش با اشاره به قبول همه خطرات و تهدیدات توسط نیروی های پلیس در انجام ماموریت ها تصریح کرد: مرزبانی از مرزهای ایران اسلامی مقابله بی امان با قاچاق به ویژه فروشندگان مواد مخدر و مفاسد اقتصادی ، برخورد با ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی ، ساماندهی ترافیکی وسایل نقلیه با حمایت و پشتیبانی دستگاه قضایی که حضور مقتدرانه و هوشمندانه پلیس را می طلبد نیازمند برخورداری از روحیه ایثار، بصیرت، شهادت طلبی و فداکاری است.

وی با اشاره به فعالیت نیروی انتظامی املش در حوزه برخورد با مواد مخدر و فروشندگان آن طی امسال گفت: در حوزه کشفیات مواد مخدر دارای رشد ۴۹ درصدی بوده و در حوزه جمع آوری معتادین متجاهر به ویژه معتادینی که دارای سابقه سرقت بودند ۲۵۰ نفر جمع آوری شدند.

جانعلی پور استفاده از ظرفیت های مفید و موثرادارات،  دهیاران و شوراهای اسلامی در راستای پیگیری مطالبات به حق و قانونی مردم و شهروندان املشی به ویژه در حوزه های روستایی با همکاری همه جانبه بخشداران از دیگر اقدامات نیروی انتظامی املش اعلام کرد.

نظر بدهید