سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان املش ؛مهم ترین رسالت وزارت کشور را برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم

  چاپ   16 , آبان , 1398 ساعت 12:55 ب.ظ  

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری گیلان انتخابات سالم را مهم تربن رسالت وزارت کشور خواند و گفت : انتخابات بایستی یک موضوع فراجناحی باشد و با رعایت بی طرفی از رأی مردم صیانت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ، محمود قاسم نژاد در مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان املش که در سالن اجتماعات میرزا حبیب ا… املشی این فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: آن چه که برای دولت در گستره وظایف خود در حوزه های مختلف برای آحاد جامعه وجود دارد این وظایف برای یک فرماندار شهرستان هم در راستای خدمتگزاری به مردم وجود دارد.
دکتر قاسم نژاد ، فرماندار را نماد حاکمیت و دولت و فرمانداری را مامن و پناهگاه مردم خواند و افزود : نماینده دولت در شهرستان بایستی بتواند با ایجاد تعامل ، همکاری و نظارت ، هدایت جامعه را برای ارائه خدمات بهتر برعهده گیرد و نباید چیزی از چشم نماینده دولت در شهرستان دور بماند.
سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گیلان با تاکید بر لزوم پاسخگویی مطالبات مردمی و رفع مشکلات آنان تصریح کرد : یک فرماندار برای حل مشکلات شهرستان و قرار دادن آن در مسیر توسعه و پیشرفت بایستی در عزل و نصب ها دقت لازم را داشته باشد و مدیرانی با صلاحیت اخلاقی و فنی در رأس امور ادارات قرار دهد.
وی با اشاره به نزدیکی انتخابات مهم ترین رسالت وزارت کشور را برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم خواند و بیان کرد: نگاه به انتخابات بایستی یک موضوع فراجناحی باشد و با رعایت بی طرفی و امانت داری از رأی مردم صیانت کرد و فضا را طوری هدایت کرد تا با کم ترین تنش برگزیده مردم انتخاب شود.
قاسم نژاد خطاب به بخشداران و مدیران دستگاه ها برای همکاری بیشتر با فرمانداری در راستای تحقق سیاست های دولت و نظام گفت : همه بایستی برای ایجاد فضای آرام با کم ترین چالش شرایط حضور حداکثری مردم را فراهم کنیم هر چند در گذشته به دلیل خوب عمل نکردن عده ای شبهاتی هم بر وزارت کشور وارد شده است.
وی استفاده مدیران تحصیل کرده و با تجربه را از رویکرد جدید وزارت کشور برشمرد و افزود : تلاش دولت بهره مندی از ظرفیت اجتماعی بانوان و همچنین جوان گرایی و کم کردن شرایط سنی مدیران نسبت به ادوار گذشته است.
در جامعه اسلامی مسئولیت فرصتی برای خدمت گزاری به مردم تلقی می شود و باید از فرصت فراهم شده در مسیر پاسخگویی به مطالبات مردمی استفاده کرد در همین راستا سرپرست معاونت اجتماعی و سیاسی استانداری گیلان فرمانداران را خادمان مردم خواند و گفت : برای قرار گرفتن جامعه در مسیر رُشد و توسعه لازم است تا با ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر با مردم از نظرات افراد صاحب فکر ،اندیشه و تجربه بهتر استفاده کرد.
وی با اشاره به اینکه مردم عیال دولت هستند،گفت: مدارا یک اصل بزرگ در اداره حکومت است و در شرایط سخت اقتصادی جامعه ناشی از تحریم های ظالمانه دشمن مردم انتظار دارند که با الفت و مدارا با آن ها صحبت شود.
ضمناً در این مراسم محمد رنجبر که در کارنامه خود بخشداری مرکزی لنگرود و سرپرستی فرمانداری لنگرود را دارد به عنوان سرپرست فرمانداری املش معارفه و از زحمات یونس محمودی قدردانی شد.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

نظر بدهید