مرکز نیکوکاری در مسجد امام حسین (ع) منطقه میان محله شهرستان املش افتتاح شد

  چاپ   20 , آبان , 1398 ساعت 6:58 ب.ظ  

‍ مرکز نیکوکاری در مسجد امام حسین (ع) منطقه میان محله شهرستان املش با حضور امام جمعه شهرستان حضرت حجت الاسلام والمسلمین رنجبر و امام جماعت مسجد امام حسین (ع) حضرت حجت الاسلام والمسلمین قدیمی پور وحسین ملکی ریاست کمیته امداد امام خمینی(ه) و اعضای هیئت امناء مسجد افتتاح گردید.

 

🔻ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان املش در مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری گفت:

در سال 94 اولین مرکز نیکوکاری با هدف خدمات رسانی دقیق تر در سریعترین زمان در مسجد گلزار شهدای شهر املش افتتاح گردید. که الحمد الله در سال 98 ما شاهد افتتاح دو مرکز نیکوکاری دیگر در دو مسجد امام حسین (ع) میان محله شهر املش و مسجد مهدیه شهر رانکوه هستیم.
که هر مرکز بین 5 الی 6 نفر و یک نفر هم به عنوان عامل این مرکز جهت ثبت و ضبط اموال و گزارش عملکرد بهکمیته امداد انتخاب می گردد. که از جمله وظایف این اعضا و عامل در گام اول شناسایی افراد نیازمند و افراد نیکوکار منطقه می باشد که تا بتوانند از ظرفیت های داخلی خودشان برای رفع مشکلات مردم اقدام نمایند.

وی افزود:
هدف از این طرح؛ در گام اول خدمت رسانی دقیق تر و در کوتاه ترین زمان به مدد جویان است و همچنین امکان واگذاری صندوق های صدقات را به مراکز فراهم می کند تا بتوانند با یاری خداوند تبارک و تعالی و یاری افراد نیکوکار و با استفاده از ظرفیت های موجود در منطقه برای حل مشکلات شهر اقدام نمایند.

⚫️که درپایان مراسم افتتاحیه جناب آقای سعید توکل اکبری به عنوان عامل مرکز نیکوکاری منطقه میان محله شهر املش معرفی گردید.

📸 تهیه خبر : حسن اسلامی

نظر بدهید