سرپرست فرمانداری املش:نعمت امنیّت کشور را مدیون خون شهدای عزیزومجاهدتهای همه نیروهای وفادار نظام هستیم

  چاپ   9 , آذر , 1398 ساعت 12:53 ب.ظ  

سرپرست فرمانداری املش در جلسه ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان شهرستان گفت: نعمت امنیّت کشور را مدیون خون شهدای عزیزو مجاهدتهای همه نیروهای وفادار نظام هستیم.

وی با بیان اینکه دشمنی های ابرقدرتها با ملّت بزرگ ایران بدلیل حاکمیت ارزشهای اسلامی و الهی است افزود: دشمنان حاکمیت ارزشهای ما را برنمی تابند و همواره در جهت پیشرفت ملت بزرگ ایران سنگ اندازی می کنند لذا همه باید تلاش کنیم محـوریت گفتار و کردار ما محور وحدت بوده و باید بدانیم که هر اظهار نظری که بوی تفرقه دهد آب به آسیاب دشمن ریختن است و باید از آن اجتناب کنیم.

رنجـبر ادامه داد: باید قدر این مردم عزیز را بدانیم زیرا مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین بااشاره به افزایش قیمت بنزین با بیان اینکه  همه ما باید به تصمیمات قوای کشور خوشبین باشیم افزود:دراین راستا باید ضمن بازرسی دقیق باهرگونه افزایش قیمت ها برخورد جدّی صورت گیرد تا نگرانی مردم برطرف گردد هرچند شهرستان املش بازاریان دلسوز و منصفی دارد که ارتباط تنگاتنگی با مردم دارند امّا می طلبد اداره تعزیرات حکومتی شهرستان با گشتهای ویژه نظارت بیشتری را در این ایام بر بازار داشته باشند .

وی در ادامه با توجه به فرارسیدن فصل سرما یادآور شد: دوگانه سوز کردن نانواییها، ذخیره آرد و سوخت  برای ایام سرد پیش رو خصوصا مناطق  ییلاقی از جمله اقداماتی است که باید مورد توجه جدّی مسئولان و ادارات ذیربط قرار گیرد.

رنجبر درپایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در روزهای پایانی امسال رویداد بزرگ مشارکت ملّی  یعنی انتخابات داریم اما در عین حال به طور جـدّ پیگیر افزایش مشارکت پرشور مردم در این حماسه بزرگ هستیم امّا باید به این مهم توجه شود  که هیچ چیزی نباید مانع  خدمت رسانی شایسته برای مردم عزیز شود و همه ما مسئولان باید کار های شهرستان را به شکل جدی پیگیری نماییم.

نظر بدهید