فرماندار شهرستان املش :خدمت به مردم حاصل وحدت و یکپارچگی مسئولان با مردم است

  چاپ   11 , آذر , 1398 ساعت 11:30 ب.ظ  

فرماندار املش در مراسم تکریم و معارفه فرماندار املش با قدر دانی از حسن اعتماد استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری در انتخاب او به عنوان فرماندار املش گفت : شهرستان املش از جمله شهرستانهایی است که باید به آن توجه ویژه شود وهر چقدر هم تلاش شود بازهم کم خدمت شده است .

محمد رنجبر با اذعان بر اینکه طی حضور یک ماهه اش در املش به تجارب خوبی در باره مسایل و مشکلات شهر دست یافته است افزود : خدمت رسانی به مردم آدابی دارد که باید رعایت شود روحیه میخواهد داشتن روحیه همدلی و دلسوزی ،یکی از کارهایی است که همواره دنبال میکنم ودر این عرصه تلاش خواهم نمود که این وحدت و یکپارچگی را در بین مسئولان و آحاد مردم ایجاد کنم چون میوه این وحدت ،خدمت به مردم است اگر وحدت نباشد چیزی عاید مردم نمیشود صدر صد مشکلاتی هم ایجاد میشود.
فرماندار املش ادامه داد: سعی میکنم داشتن سعه صدر و روحیه انتقاد پذیری را در خودم تقویت کنم و از مسئولان انتظار دارم انتقاد پذیر باشند .
او در باره پاسخگو بودن مطالبات مردمی با روحیه امیدواری تصریح کرد : اگر مسئولی بخواهد کاری انجام دهد اما با روحیه ناامیدی و اخلاق بد باشد بهتر است آن کار انجام نگیرد مردم شایسته آین هستند که با بهترین ادبیات با آنها حرف بزنیم میزان رضایتمندی من از مسئولان شهرستان به اندازه رضایتمندی مردم از روسای ادارات ماست بارها تاکید کردم گوش کردن به حرف مردم روحیه میخواهد نه اعتبار و بودجه .
رنجبر با بیان اینکه در انجام امور کارها ،مشارکت و همراهی همه افراد را می طلبد یاد آور شد : در شهرستان املش کارهایی انجام شده است و همه دست اندرکاران زحمات زیادی کشیدند ولی بازم نگرانی هایی وجود دارد شهرستان ،لایق بهترینهاست مباحثی چون راه املش به شلمان ،پل کیازنیک ،روستاهای رانشی ،مشکل کم آبی زراعی و آب شرب ،میطلبد تلاش شود با کمک همه شما بزرگواران مرتفع شود در زمینه روحیه مشارکت ، صاحب نظران خوبی در عرصه های اقتصادی ،فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی در شهرستان هستند که انشالله از وجودشان بهره مند خواهیم شد ودر مباحث گردشگری و کشاورزی( چای و برنج و مرکبات ) با کمک شما اقدامات خوبی انجام خواهد شد .
فرماندار املش در خاتمه گفت : خودم را بی نیاز از کمک و همراهی شما نمی بینم همه تلاش کنیم تا در این عرصه شهرستان به جایگاه واقعی اش برسد.
خبرنگاروعکاس:رقیه نواییان
@nikanamlash

نظر بدهید