فرمانداراملش: ۶۰ میلیاردریال خسارت براثروزش باد دراملش به بارآورد

  چاپ   6 , دی , 1398 ساعت 9:52 ب.ظ  

‍ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ( ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران ) شهرستان به ریاست محمد رنجبر فرماندار این شهرستان و مدیران عضو ستاد در محل دفتر فرماندار راس ساعت ۱۷ عصر پنجشنبه پنجم دیماه تشکیل شد.
در این جلسه ضمن بررسی مشکلات ناشی از وزش شدید باد گرم روز پنجشنبه ۵ دیماه ۹۸ در شهرستان املش، هرکدام از مدیران به بیان مسائل و مشکلات و ارائه راه حل ها بمنظور برون رفت از این حادثه پراختند.

در جمعبندی این جلسه فرماندار شهرستان املش ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته گفت: کلیه ادارات خدماتی و عضو ستاد بحران ضمن هوشیاری و آمادگی کامل باید با هماهنگی های بیشتر در آماده باش کامل بوده و از همه توان و ظرفیت های موجود به جهت خروج بدون کمترین خسارت از بحران موجود بکار بندند.
فرمانده ستاد پیشگیری ،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان ضمن تقدیر از اقدامات انجام گرفته گفت: مردم ما شایسته بهترین ها هستند لذا می طلبد که همه مسئولین با حفظ هوشیاری و آمادگی کامل و با بسیج همه امکانات طوری عمل نمائیم که با کمترین آسیب و خسارت از این بحران نیز به خوبی عبور نمائیم.

وی در پایان به ارائه آمار ابتدایی از خسارات اولیه پرداخت و گفت : بر اساس گزارش و برآوردهای دریافتی اولیه حدود ۲۰۰ مورد تخریب سربندی واحدهای مسکونی،تجاری و تولیدی، خسارت حدود یک هکتار از باغات چای ناشی از آتش سوزی، سقوط تعدادی از تیرهای روشنایی و متعاقب آن خاموشی برق برخی از روستاها ،خسارت تاسیسات آبی و موارد دیگر بطور تقریبی حدود ۶۰ میلیارد ریال گزارش شده است.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان ابراز امیدواری کرد با عبور از این مرحله ان شاالله بتوانیم با دریافت اعتبار لازم در اسرع وقت خسارات ناشی از بحران کنونی را جبران نماییم.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش

نظر بدهید