پیام نوروزی حاج محمدمهدی رهبری املشی نماینده ادوار مردم شریف رودسرو املش درمجلس

  چاپ   2 , فروردین , 1399 ساعت 10:37 ق.ظ  

حاج محمدمهدی رهبری املشی نماینده ادوارمردم شریف شهرستانهای رودسرواملش بمناسبت آغاز سال نو پیام نوروزی صادرکردند.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را تبریک عرض می نمایم، از خداوند قادر متعال سربلندی و سلامتی و نشاط و شادمانی را برای ملت ما خاصه مردم عزیز گیلان و همشهریان خودم مسئلت دارم. امید است در این سال همه بلیّات و خطرات و بیماری ها مخصوصا ویروس کرونا از جامعه ما و از بشریت ریشه کن گردد.
فداکاری و خدمت رسانی عده ای در سال گذشته باعث شد آثار مخرب این ویروس به نحو چشمگیری کاهش یابد، بسیاری از پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی و درمانی در خط مقدم این فداکاری بوده و هستند. اینجانب گرچه حقیر و ناچیزم ولی با تمام وجود از این عزیزان مخصوصا همشهریان خودم تشکر و قدردانی می کنم و به آنها خسته نباشید می گویم.
مردم سرافراز ما با تبعیت از دستورات بهداشتی و رعایت نکاتی که مسئولین وزارت بهداشت و سایر مسئولین اعلام می کنند می توانند در از بین بردن این ویروس خطرناک و بازگشت جامعه به حالت عادی و با نشاط نقش موثری ایفا کنند.
بحمدالله مسئولین دولتی و نهادهای نظامی و انتظامی و بسیج و حرکت های خودجوش مردمی و خیرین همگی با تلاش بی وقفه و با تمام توان خود در خدمت رسانی به مردم در صحنه هستند، اگر مردم همکاری کنند انشاالله به زودی شاهد از بین رفتن این بلیّه خواهیم بود.
در کنار همه این تلاش ها توکل به خداوند قادر متعال و دعا و تضرع به درگاه الهی و استغفار راه نجات از همه گرفتاری ها است. از الله ، قادر متعال عاجزانه و متضرعانه و ملتمسانه می خواهیم همه گرفتاری ها و ناملایمات و ناراحتی ها را رفع و به همه بیماران شفا و به همه درگذشتگان مغفرت و رحمت عنایت فرماید و سال جدید را بر همگان مبارک بگرداند.

ربّنا تقبّل منّا انّک انت السّمیع العلیم
(آمین یا رب العالمین)

محمدمهدی رهبری املشیhttp://rahbariamlashi.ir/1399/01/پیام-تبریک-سال-۱۳۹۹/

@rahbariamlashi

نظر بدهید