پیام نوروزی حجت الاسلام والمسلمین محمدصفری نماینده منتخب مردم رودسرواملش درمجلس

  چاپ   2 , فروردین , 1399 ساعت 10:45 ق.ظ  

‍ به مناسبت آغاز سال جدید حجت الاسلام و المسلمین صفری ملک میان نماینده منتخب مردم شریف شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی پیام تبریکی صادر کردند
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
فرارسیدن سال نو و آغاز بهاری دوباره نویدبخش طراوت، زیبایی و رویش زندگی دوباره برای طبیعت است تا جان های خفته بار دیگر طعم بیداری و شکوفایی را احساس کنند.
سال 98 با همه فرازها و فرود ها، مشکلات و حوادث گوناگونی که به همراه داشت گذشت، سالی که اتفاقات تلخ و شیرین زیادیی در منطقه بویژه ایران اسلامی رقم خورد اما پیروز همیشه این اتفاقات در همه عرصه ها همواره ملت بزرگ ایران بودند.
امسال که به فرموده رهبر معظم انقلاب سال” جهش تولید ” نامگذاری شده فرصت مغتنمی است تا با بهره گیری از همه ظرفیت ها، فرصت ها و توانمندی های موجود در کشور بتوانیم ایران اسلامی را به جایگاه واقعی خود در عرصه های گوناگون برسانیم، ظرفیت هایی که در اقصی نقاط کشورعزیزمان بویژه در شهرستان های رودسر و املش بسیار فراوان است.
سلام و درود خدا به ارواح مطهر شهدای عزیز و سربلند ایران اسلامی ، جانبازان، ایثارگران و خانواده های صبورشان. اینجانب آغاز سال جدید را به همه هموطنان عزیز بویژه مردم شریف، فهیم و پرتلاش شهرستان های رودسر و املش تبریک عرض نموده و امیدوارم سال جدید، سالی پر از سلامتی، نشاط، شادابی و همراه با موفقیت های روزافزون برای این عزیزان باشد.

محمد صفری ملک میان
نماینده منتخب مردم شریف شهرستان های رودسر و املش در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

نظر بدهید