فرمانده سپاه ناحیه املش :با مسئولان سهل انگار با ابزار قانونی برخورد خواهم نمود

  چاپ   17 , خرداد , 1399 ساعت 9:57 ب.ظ  

فرمانده سپاه ناحیه املش در سومین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت : در هفته های اخیر موضوعاتی در شهرستان رخ داد که قابل تحمل نیست جناب رنجبر به عنوان فرماندار از زمانی که حضور یافتند با روحیه جهادی در همه بحرانها حضور داشته و دارند اما به مسئول اداره ای از قرار گاه زیستی زنگ زدند که شما نمیخواهید به سر کار بیایید ؟ گفت برف و کرونا هست نمیتوانم بیایم .سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور افزود:مادر شهرستان مسئولین جهادی هم داریم که دست همه شان را می بوسم ولی مسئولینی هستند که مشکلاتی که در چند سال اخیر در شهرستان املش در حال اتقاق است بر گردن آنهاست که اگر این رفع و رجوع نشود جناب نماینده محترم ، چهار سال دیگر شما تودیع خواهید شد چرا؟ چون مردم خدمات را از شما نمیخواهند از مسئولانی میخواهند که شما در پست ها می گمارید ، چه مسیولی دارید میکذارید ؟
او افزود : اگر ضعف مدیریتی دارید چرا تعارف دارید ؟ چرا باید کار امروز را به فردا واگذار کنیم ؟ ۱۰ درصد ظرفیت ادارات را بعداز ظهرها در اختیار سپاه قرار دهید طی سه ماه مشکلات شهرستان را حل میکنم مگر در شهرستان منابع کم داریم ؟ در شهرستان انواع موضوعات کشاورزی داریم چرا جوانان شهرستان ترغیب نمی شوند که ساکن شوند ؟ چرا پیر ترین شهرستان استان ، املش است ؟ چرا در مناطق ییلاقی فقط مسیولان خاصی جهت بررسی مشکلات مردم ،حضور دارند ؟
فرمانده سپاه ادامه داد: از نماینده محترم استدعا دارم ،بنده به عنوان یک سرباز کوچک این نظام در خدمت شما هستم هر روستایی تشریف بردید از مردم بپرسید کدام مسیول را در دورترین روستاها دیدند ؟ همان مردمی که به شما رای دادند همان مردمی که ۴۰ سال بعد از انقلاب ،خون دل خوردند و مایی که داریم حکومت میکنیم ودر این عرصه ها داریم خدمت میکنیم چرا بعد از ۴۰ سال مردم ناراضی هستند؟
او گفت : چطور شد ما میتوانیم ۵ کشتی نفتکش را به سواحل ونزویلا برسانیم اما ۴۰ سال از انقلاب گذشته اما نتوانستیم آب شرب مناسب را به برخی روستاها برسانیم ؟آب را از رودخانه های پرآب استان و شهرستان با فاصله یکی دو کیلومتر به مزارع مردم بر سانیم ؟ اگر مدیریت مشکل دارد بیرونش کنید بخدا من نمیخواهم فرماندار یا نماینده شوم هیچ چیز را به این لباس مقدس سپاه ترجیح نمیدهم باید روزی پاسخگو باشیم مسئولی که حداقل نامه نگاری،تعامل و صحبت کردن را بلد نیست و فقط میترسد و به صندلی اش چسبیده است از نماینده محترم انتظار دارم حداقل در این دوره با توجه به شناختی که از شما دارم کسی که کار امروز را به فردا واگذار میکند و دغدغه کاری برای مردم ندارد ، گمارده نشود .
سرهنگ یحیی پور در ادامه افزود : جهاد کشاورزی بعد از ۵ سال که مردم آسیب دیدند ، کار خوبی انجام داد این کار باید زودتر انجام میشد چرا در شهرستان املش یک پروژه عمرانی درست و حسابی در سالهای اخیر انجام نشده است ؟ انتظار دارم برخی مسئولان نظارتی از مسیولان اجرایی بپرسند چرا اینکار انجام نشده است کار اداری از ساعت ۷ آغاز و تا ۲ بعد از ظهر تمام میشود بعد از ساعت ۲ ببینید کدام مسئول در شهرستان و روستاها دور میزند ؟
او خاطر نشان کرد : مسئول آب شرق باید کل شهرستان را پوشش دهد و عصرها در رودخانه ها و سر دهنه ها باشد تاکید میکنم ۱۰ درصد ظرفیت ادارات را در اختیار سپاه بگذارید سه ماهه مشکلات مرتفع خواهد شد شعار نیست واقعیت است از برخی ادارات که از ظرفیت سپاه استفاده کردند تشکر مینمایم پیشنهاد میدهم برخی از مسئولان ادارات را اگر بردارید ویکی از بسیجی های جهادی را جایگزین کنید ۶ ماهه مشکلات حل خواهد شد چون روحیه جهادی در برخی جاها نیست مشکل داریم ،سه ماه در بحرانیم و هنوز هم هستیم از برف و انتخابات و کرونا ،عملکرد برخی از مسئولان را نگاه کنید .
فرمانده سپاه املش در خاتمه گفت : هر مسئولی بخواهد برای مردم کار کند همراهش خواهم بود اما اگر بخواهد کار مردم را راه نیندازد و چوب لای چرخ مردم و انجام پروژه ها بگذارد با ابزار قانونی در برابرش خواهم ایستاد.

خبرنگاروعکاس :رقیه نواییان

نظر بدهید