‍نماینده مردم املش و رودسر درمجلس:تاحد توان باید در عمران و آبادانی و زیبا سازی شهر کوشید

  چاپ   1 , تیر , 1399 ساعت 7:42 ق.ظ  

 

نماینده مردم شریف شهرستانهای رودسرواملش درمجلس شورای اسلامی پیش ازظهرامروز در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر املش در محل شورا گفت : همه شعارهای انتخاباتی ما حول محور یک مسئله است و آن عمران و آبادانی شهر است امروز مردم از ماانتظار دارند که از دل جلسات ما مصوبه ای بیرون بیاید و پیگیر مصوباتی باشیم که منجر به حل مشکلاتشان شود.
حجت الاسلام والمسلمین صفری افزود: با روحیات یکدیگر آشناییم لذا باید با کمک هم ، موضوعات مطروحه را به سرانجام برسانیم عمده موضوعات در مورد مسایل شهری چون عمران و آبادانی و زیبا سازی شهری است که بهم ریختگی ها ، استعدادها ،ظرفیتها،کارهای نیمه تمام و اشتباهی وجود دارد که باید تصحیح شوند .
نماینده مردم رودسرواملش درمجلس خاطرنشان کرد : ظاهر شهر املش ، مشخص کننده این است که مقداری رها شده است دلیلش چیست ؟ چه نوع مدیریتی را اعمال میکنیم که نمی تواند حرکت رو به جلو داشته باشد ؟ از کارهای خوب جناب شهردار تسویه بدهکاری های گذشته ،پرداخت بموقع حقوق پرسنل ، پرداخت معوقات و بویژه جمع آوری زباله از منطقه کیازنیک که بسیار عالی بود و رضایتمندی شهروندان بویژه مردم منطقه کیازنیک را بهمراه داشت .
حجت الاسلام والمسلمین صفری دامه داد: در خصوص تامین مصالح برای فاز اول پروژه کمربندی تا حد توان مساعدت خواهم کرد در بحث آسفالت و قیر رایگان ،از امکانات وزارتخانه ای تامین اعتبار خواهد شد بخشی از کارهای شهر در مورد جوانان و نوجوانان علاوه بر مباحث ورزشی ، باید پی گیری شود .
عضومجمع نمایندگان گیلان درمجلس با بیان اینکه قرار است تغییراتی در کارخانه کمپوست رودسر ایجاد شود گفت : برای حل معضل زباله و انتقال آن به خارج از شهر ، اقداماتی صورت خواهد گرفت ودر مورد آب آشامیدنی با مهندس حسینی مدیر کل آبفای استان مباحثه شد از آنجایی که ۴۰ درصد منابع آبی شهر از خط پروژه سفید آب تامین میشود باید دنبال راهکاردیگری باشیم تا شاهد قطعی آب نباشیم آب املش باید از مسیرپروژه آبرسانی شرق از لنگرود تامین شود.
تهیه وتنظیم:رقیه نواییان

@payammajlis

نظر بدهید