دهیار روستای ملکوت:ضعف آنتن دهی تلقن در روستای ملکوت

  چاپ   5 , شهریور , 1399 ساعت 8:03 ق.ظ  
دهیار ملکوت گفت: با توجه به جمعیت 184 خانواری روستای ملکوت اگر بحرانی یا مریضی در منطقه باشد عدم آنتن دهی تلفن همراه می تواند در تاخیر کمک رسانی تایر گذار باشد.

 یوسفعلی رحمتی با اشاره به اینکه روستای ملکوت در دهستان سمام است، اظهار کرد: روستای ملکوت با ۱۸۴ خانوار جمعیت، شغل اصلی مردم این روستا کشاورزی در زمینه گندم،جو، فندق، گل گاوزبان و دامداری است.

وی از وجود مدرسه شبانه روزی ابتدایی و راهنمایی و متوسطه در این روستا خبر داد و افزود: روستای ملکوت دارای درمانگاه شبانه روزی است.
دهیار ملکوت با اشاره به اینکه مسجد ابوالفضل این روستا فاقد آب و برق است، متذکر شد:باشگاه ورزشی روستای ملکوت فاقد هر گونه تجهیزات ورزشی و امکانات اولیه برق و آب است.
وی با اشاره به اینکه روستای ملکوت نیازمند اجرای طرح هادی است، تصریح کرد:کوچه ها و معابر این روستا نیازمند روشنایی و بهسازی است.
رحمتی با اشاره به اینکه در این روستا زباله ها جمع آوری و سوزانده می شوند، گفت:جهت حمل زباله و دفع بهداشتی آن نیازمند یک دستگاه ماشین حمل زباله هستیم.
وی از ضعف آنتن دهی تلفن و نداشتن اینترنت در این روستا گلایه کرد و افزود:در ملکوت یک ایستگاه پمپ بنزین با عرضه سوخت بنزین و گازوئیل فعال است.
دهیار ملکوت با اشاره به استقرار یک واحد آتش نشانی با دو نیرو که به علت پرداخت نکردن حقوق ومزایا ترک کار کردن.وی همچنین متذکر شد: از ۱۰ ماه گذشته تاکنون خودرو آتش نشانانی بدون پرسنل برای خدمات رسانی خودم بدون هیچ گونه حقوق ومزایا بر عهده گرفتم

نظر بدهید